Головна Анонси Дискусія «НеЦінаПолітики: тиск, залякування, погрози – як діяти?», 11 серпня

Дискусія «НеЦінаПолітики: тиск, залякування, погрози – як діяти?», 11 серпня

3
681

Проєкт «Жінки – це 50% успіху України» та ГО «Інститут розвитку регіональної преси» за підтримки Національного демократичного інституту запрошують на онлайн-дискусію Дискусія «НеЦінаПолітики: тиск, залякування, погрози – як діяти?».

За останні пів року відбулося кілька нападів на депутаток місцевих рад та громадських активісток. Депутат Коцюбинської селищної ради під час сесії вдарив депутатку Олену Сокотюк, а колишній міській голові Коцюбинського Ользі Матюшиній спалили автомобіль.

Під час дискусії ми почуємо про досвід жінок, яким довелося стикнутися з насильством, а також обговоримо з експертками, де шукати підтримки та захисту та як протидіяти залякуванню, погрозам, фізичному насильству або пошкодженню майна. 

Учасниці дискусії:

  • Олена Сокотюк, депутатка Коцюбинської селищної ради (Київська область), партія «Удар»;
  • Ольга Матюшина, активістка, ексголова селища Коцюбинське;
  • Ірина Нижник, кандидатка в депутати Тетіївської міськради та Київської обласної ради;
  • Катерина Шуневич, юристка, керівниця Аналітичного центру «ЮрФем»

Модераторка – Анастасія Багаліка, координаторка з гендерних питань проєктів платформа «Жінки – це 50% успіху України» та кампанія проти сексизму в медіа та політиці «Повага».

Коли: 11 серпня, 10:00

Де: платформа Zoom із трансляцією у фейсбуці на сторінці проєкту «Жінки – це 50% успіху України».

Для участі у дискусії потрібно зареєструватися. Нагадування про подію буде надіслане зареєстрованим учасникам.

#НеЦінаПолітики/#NotTheCost – кампанія проти проти насильства щодо політично активних жінок, що стартувала в Україні два роки тому. Її організував Національний демократичний інститут (НДІ) за ініціативи голови Ради директорів НДІ Мадлен Олбрайт в рамках глобальної кампанії #NotTheCost. Організатори запросили українських політикинь та активісток поділитися своїми історіями про тиск і насилля, що пов’язані з їхньою політичною чи громадською діяльністю. Проєкт «Жінки – це 50% успіху України» опублікував низку інтерв’ю про те, як жінки дають відсіч агресивним нападам, сексизмові та цькуванню.

Дискусія організована в межах діяльності платформи «Жінки – це 50% успіху України» проєкту ГО «Інститут розвитку регіональної преси» за підтримки Національного демократичного інституту.

50%

Більше публікацій
Більше публікацій 50%
Більше публікацій Анонси