Головна Анонси Дискусія «Становище жінок під час війни», 4 листопада

Дискусія «Становище жінок під час війни», 4 листопада

0
788

Журнал соціальної критики «Спільне» анонсує дискусію «Становище жінок під час війни: між обороною країни і браком соціальної допомоги», яка пройде під час щорічної конференції журналу «Спільне». Подія відбудеться 4 листопада о 18.00.

На цій панелі конференції пропонують поговорити про зв’язок між жіночими досвідами проживання війни — від повсякдення до структурних та історичних процесів/

«Попри потужний і тривалий рух емансипації, жінки в усьому світі продовжують потерпати від несправедливості та нерівності. Війна ж не лише посилює їхні проблеми — тягар репродуктивної праці та сексуалізоване насилля, — а й створює нові.


Читайте також: Форум жіночого лідерства: як розвивати та посилювати вплив жінок під час війни


Рятуючись від обстрілів, багато жінок змушені залишати країну, що робить їхнє становище вразливим через труднощі з доступом до житла, соціальної інфраструктури, стабільного доходу та медицини (зокрема контрацепції та абортів). Зростання рівня безробіття і наступ неоліберального уряду на трудові права поглиблює соціальні проблеми.

Посилюється гендерний поділ праці, а тягар з відтворення суспільства в особливо важких і прекарних умовах лягає на плечі жінок. Водночас жінки беруть активну участь в обороні своїх спільнот і країни як військові та активістки. І навіть попри це продовжують стикатися із неприйняттям суспільства», — анонсують організатори.


Читайте також: Інвестуй у жінок: на саміті ООН обговорили участь жінок у розбудові миру


Модераторка дискусії Оленка Ґу. Спікерки: Марта Гавришко (Україна), Вероніка Гжебальська (Польща), Анвар Махажне (Палестина).

Подія відбудеться онлайн — трансляція буде на фейсбуку та YouTube-каналі. Робочі мови дискусії — українська та англійська з синхронним перекладом.

За умови попередньої реєстрації учасники та учасниці отримають доступ до участі в Zoom і синхронний переклад англійською і українською мовами.

Більше публікацій
Більше публікацій 50%
Більше публікацій Анонси