Головна Анонси Дискусія «Жінки й незалежність: якими звершеннями пишається жіночий рух», 19 серпня

Дискусія «Жінки й незалежність: якими звершеннями пишається жіночий рух», 19 серпня

4
323
Дискусія«Жінки й незалежність: якими звершеннями пишається жіночий рух»

Платформа «Жінки – це 50% успіху України» та ГО «Інститут розвитку регіональної преси» за підтримки Національного демократичного інституту (НДІ) запрошують на дискусію, присвячену 30-річчю Незалежності «Жінки й незалежність: якими звершеннями пишається жіночий рух».

Без внеску жінок незалежність України неможливо уявити. Особливо важливим є те, що руху жінок в сучасній Україні – не тридцять років. Жіночі рухи, участь у жінок у громадських організаціях – це українська традиція. Навіть у 2021 році вражає те, що ми досі маємо спільний порядок денний із попередницями з 1800-х років.

За деякі речі досі доводиться боротися, навіть через дві сотні років, – наприклад, протидіяти домашньому насильству, виборювати рівну оплату праці на однакових посадах, відстоювати рівне представництво жінок і чоловіків у політиці тощо. 

Жінки багато працювали над тим, аби День Незалежності відбувся. А після 24 серпня 1991 року продовжили розвивати сторінки історії жіночого руху. Жінки працюють у громадських об’єднаннях, державних інституціях, у парламенті, уряді, судах, медіа, культурі… і їхні дії безпосередньо впливають на те, якою є та буде Україна.

Про досягнення жіночого руху та роль жінок у розбудові незалежності, поговоримо під час дискусії.

Учасниці дискусії: 

  • Катерина Левченко, Урядова уповноважена з питань гендерної політики
  • Лариса Кобелянська, координаторка Громадської ради з гендерних питань при МФО «Рівні можливості»
  • Світлана Войцеховська, народна депутатка VIII скликання, співзасновниця Українського жіночого конгресу
  • Олена Суслова, засновниця Інформаційно-консультативного жіночого центру (онлайн) 

Модераторка: Ірина Славінська, виконавча продюсерка Радіо Культура, учасниця кампанії проти сексизму в медіа та політиці «Повага».

Коли: 19 серпня, 13:00

Де: у прес-центрі УКМЦ за адресою: м. Київ, вул. Хрещатик, 2 («Український дім») із трансляцією в фейсбуку на сторінці проєкту «Жінки – це 50% успіху України».

Безпека: у приміщенні спікеркам та учасницям варто знаходитися в масках. Під час виступів їх можна знімати.

Цей захід відбувається за підтримки Національного Демократичного Інституту (НДІ) в межах проекту ГО «Інститут розвитку регіональної преси» – платформа «Жінки – це 50% успіху України» та кампанія проти сексизму в медіа та політиці «Повага». 

Думки, висловлені тут, належать авторам і не обов’язково відображають погляди НДІ.

50%

Більше публікацій
Більше публікацій 50vidsotkiv.org.ua
Більше публікацій Анонси