Home Статті Еміне Джапарова стане першою заступницею голови МЗС

Еміне Джапарова стане першою заступницею голови МЗС

4
751

Кандидатка на посаду заступниці міністра закордонних справ Еміне Джапарова прокоментувала майбутнє призначення.

«Мій телефон не вщухає від ваших привітань та побажань сил й наснаги! Звісно, це завжди приємно – мати таку підтримку! Єдине маю наголосити, що призначення ще не відбулось. Процедура передбачає після погодження президентом України подання від Міністерства закордонних справ України (яке відбулось сьогодні), спеціальну перевірку та зрештою призначення Кабінетом Міністрів України. Тому рада буду, в разі позитивних рішень спеціальних служб та Уряду, отримати вітання знову», – розповіла Джапарова в Facebook.

Вона пояснила, що на новій посаді буде займатися кількома напрямами, в тому числі питаннями Криму та публічної дипломатії.

«Звісно, призначення кримськотатарської жінки на таку високу посаду є першим в історії цієї держави. Так, це є відповідний сигнал. (Всі журналісти питають про це). Так, кожен цей сигнал сприйматиме по-своєму. Точно знаю, що працюватиму по совісті та докладу максимальних зусиль, аби мати практичні результаті діяльності. Точно буду дуже відкритою до міжінституційноі співпраці та із громадським сектором. Мало того вважаю, що без неї робота, навряд, може бути ефективною», – зазначила Джапарова.

Еміне Джапарова – українська журналістка кримськотатарського походження. З квітня 2016 року вона обіймала посаду першої заступниці міністра інформаційної політики України.

Нагадаємо, 18 травня в Офісі президента України повідомили, що Володимир Зеленський на зустрічі з лідером кримськотатарського народу Мустафою Джемілєвим, а також представниками Меджлісу погодив призначення Еміне Джапарової на посаду заступниці міністра закордонних справ.

«Президент наголосив, що представники кримськотатарського народу мають бути представлені на вищому дипломатичному рівні. Тому глава держави погодив кандидатуру Еміне Джапарової на посаду першого заступника міністра закордонних справ», – йдеться у повідомленні на сайті президента.

50%

Фото: Уніан

Більше публікацій
Більше публікацій 50%
Більше публікацій Статті