Головна Анонси ФемНЕінтенсив від Центру «Жіночі перспективи»: дедлайн 20 жовтня

ФемНЕінтенсив від Центру «Жіночі перспективи»: дедлайн 20 жовтня

2
555

Центр «Жіночі перспективи» проводить ФемНЕінтенсив — феміністичний ретрит із обговореннями, зустрічами та воркшопами. Ретрит проходитиме 2-6 листопада в одному з міст на заході країни.

До учасниць ФемНЕінтенсиву приєднаються Роза Логар (Австрія) та Горана Млінаревіч (Боснія та Герцоговина). Крім того, онлайн-лекцію прочитає Синтія Енло (США).  

Роза Логар

Роза Логар — одна з найвідоміших феміністок Європи, яка вже понад 40 років зосереджує свою діяльність на подоланні насильства щодо жінок та їх дітей. Саме Роза зініціювала та створила разом із однодумицями одну з найбільших міжнародних мереж «Жінки проти насильства у Європі» (WAVE). Понад 130 організацій зі всього світу є учасницями цієї мережі. Також Роза Логар була однією з перших експерток та першою віце-головою комітету Ради Європи GREVIO, якому звітуються країни, які ратифікували Стамбульську конвенцію.

Горана Млінаревіч

Горана Млінаревіч — феміністка-активістка та незалежна дослідниця з Боснії та Герцоговини. Понад 20 років вона брала участь у численних феміністичних ініціативах, як академічних, так і масових, спрямованих на боротьбу зі зґвалтуваннями під час війни та іншими гендерними міжнародними злочинами. Її міждисциплінарні дослідження та активність також зосереджені на воєнних і післявоєнних проблемах і досвіді, що впливає на жінок, і питаннях навколо гендерної справедливості. 

Синтія Енло

Синтія Енло — одна з найвідоміших феміністок у миробудуванні та антимілітаризмі. Професорка-дослідниця Університету Кларка в Массачусетсі (США). Вона консультує і викладає в комбінованих програмах «Міжнародний розвиток», «Політика» та «Жіночі та гендерні дослідження». Її книги та статті перекладені турецькою, корейською, японською, шведською та французькою мовами. Синтія викладала в Японії, Гайані, Новій Зеландії, Великій Британії та Канаді та брала інтерв’ю про феміністичні підходи до життя жінок у зонах військових дій і в післявоєнних суспільствах, а також про гендерну мілітаризацію «мирного часу» на NPR, BBC та Al Джазіра.

Організація Центр «Жіночі перспективи» бере на себе забезпечення проживання та харчування, а також оплату квитків в межах України (купе, інтерсіті 2-гий клас, автобус) та активностей у межах заходу. Проведення ФемНЕінтенсиву підтримано грантом наданим Центру «Жіночі перспективи» мережею WAVE Network.

Подати заявку на участь у заході можна тут

Дедлайн — 20 жовтня

Повідомлення про участь обіцяють надіслати 22 жовтня.

Більше публікацій
Більше публікацій 50%
Більше публікацій Анонси