Home Статті Санна Марін на один день поступиться прем’єрством 16-річній активістці

Санна Марін на один день поступиться прем’єрством 16-річній активістці

5
693

Прем’єр-міністерка Фінляндії Санна Марін на 1 день передасть управління урядом 16-річній Ааве Мурті. 7 жовтня 16-річна активістка з села Вяексі, що на півдні Фінляндії, буде прем’єркою Фінляндії, про це Кабінет Міністрів повідомив у своєму  Twitter.

Заміна відбудеться з нагоди Міжнародного дня дівчаток ООН, який відзначають 11 жовтня. В цей день в країнах, які підтримують глобальну ініціативу Girls Takeover, дівчата стають лідерками в різних суспільних сферах.

У 2020-му році основна тема Girls Takeover – вплив технологій на гендерну рівність, відтак Аава обговорить з Санної Марін поліпшення можливостей дівчат розвиватися в сфері технологій і те, як запобігати кібербулінгу та домаганням в інтернеті.

Протягом дня роботи Мурті також зустрінеться з міністеркою співробітництва, розвитку та зовнішньої торгівлі Віллі Скіннарі, канцлером юстиції Туомасом Пьоюсті, членкинею парламенту Ііріс Суомела та іншими політиками і політикинями.

Girls Takeover в країні проводять уже вчетверте.

Крім прем’єр-міністерки, в заході беруть участь інші керівники й керівниці: ректори/ки університетів, головні редактори/ки різних медіа, гендиректори/ки комерційних компаній.

50%

Більше публікацій
Більше публікацій 50%
Більше публікацій Статті