Головна Статті Голова Олександрівської ОТГ: «Нерівності між жінками та чоловіками в апараті селищної ради немає»

Голова Олександрівської ОТГ: «Нерівності між жінками та чоловіками в апараті селищної ради немає»

0
854

«Довго не хотів коментувати цю маячню…», – заявив голова Олександрівської ОТГ Микола Бензар, відреагувавши у Фейсбуку на інтерв’ю його заступниці Наталії Озерянської, опублікованому на сайті 50%.

Він визнав, що в Україні існує гендерна нерівність, однак в селищній раді нерівності між жінками й чоловіками немає.

«Сайт, на якому розміщений матеріал під назвою «Наталія Озерянська про конфлікт із головою Олександрівської ОТГ: «Він думає, що має конкурентку…», висвітлює питання гендерної нерівності в українському суспільстві. Це дуже важливі питання, про які ми повинні говорити. Так, я впевнений, що нерівність між жінками та чоловіками в нашій країні існує. На жаль, це і в ХХІ сторіччі актуальне для всіх питання. Але… нерівності між жінками та чоловіками в апараті селищної ради немає, не було і не буде», – наголосив Бензар.

За його словами, в апараті селищної ради переважно працюють жінки (із близько 40 працівників лише 6 чоловіків).

«І ніколи в нас не виникало жодного питання неповаги, утисків, «потерпань» одних від інших чи навпаки. Всі рівні між собою», – наголосив посадовець.

Він заявив, що розцінює інтерв’ю заступниці як виклик і передвиборний піар, що свідчить про її намір балотуватися на місцевих виборах на посаду голови.

«Якщо у неї були якісь питання, а наскільки стало зрозумілим з її публікації, питання у неї були, вона не прийшла з ними особисто до мене – вона «накопичувала» їх у собі, а тепер вирішила створити навколо себе гучний піар. Я розцінюю такий крок від неї як відвертий заклик до громадськості про наміри балотуватися на посаду селищного голови ОТГ на виборах восени», – підсумував Бензар.

Читайте також: Наталія Озерянська про конфлікт із головою Олександрівської ОТГ: «Він думає, що має конкурентку…»

Нагадаємо, раніше заступниця Бензара Наталія Озерянська відкрито заявила, що потерпає через тиск із боку голови ОТГ. За її словами, голова заборонив їй здійснювати виїзні прийоми у віддалених селах, приписує собі її досягнення, нівелюючи її роботу, налаштовує проти жінки підлеглих, залякує їх. Навіть телефонує до людей і розповідає, чому варто підтримувати його, а не заступницю. 

Також, за словами Наталії,  керівник вимагав видалити сторінку громади, яку заступниця створила в Фейсбуку, попередньо розробивши комунікаційну стратегію. На думку Озерянської, причиною такої поведінки посадовця стало те, що він вбачає у ній конкурентку на найближчих виборах.

«У 2016 році я взяла на себе зобов’язання жити в громаді і працювати для неї. Дуже люблю свою роботу, не уявляю без неї життя і відчуваю себе тут на своєму місці. Так, є дуже багато ризиків. Але ж якщо правильно все налагодити, то можна ефективно працювати. Головне – в мене є підтримка людей, хоча багато хто й не може мене зараз відкрито підтримувати, і це тяжко», – підсумувала Озерянська в інтерв’ю нашому сайту.

50%

Більше публікацій
Більше публікацій 50vidsotkiv.org.ua
Більше публікацій Статті