Головна Статті Головою Антикорупційного суду стала Олена Танасевич

Головою Антикорупційного суду стала Олена Танасевич

0
429

Головою Вищого антикорупційного суду стала 37-річна Олена Танасевич. Її обрали сьогодні, 7 травня, на зборах суддів шляхом таємного голосування. Впоралися із третьої спроби, бо спочатку ніхто з кандидатів не набирав мінімально необхідної кількості голосів, повідомляє LIGA.net.

За кандидатуру Танасевич проголосували 23 судді із 38.

Також було обрано заступника голови суду. Ним став Євген Крук. До ВАС він займався адвокатською діяльністю.

 

Раніше LIGA.net повідомляла, що на посаду голови Вищого антикорупційного суду крім Танасевич претендували (при першому і другому голосуванні) також Маркіян Галабала і Олег Павлишин. Перед другою спробою Галабалу прибрали зі списку претендентів, оскільки він набрав менше голосів – 9 (Павлишин – 14, Танасевич – 15).

На третє голосування Павлишин та Галабала вирішили не висувати свої кандидатури. У той же час, на голосування була запропонована кандидатура Ольги Саландяк.

37-річна харків’янка Олена Танасевич (дівоче прізвище Немикіна) працювала суддею з 2012 році. Під час конкурсу до антикорупційного суду вона показала найкращий бал з усіх претендентів, повідомляє ВВС.

Пані Танасевич народилась в 1982 році, а освіту здобувала спочатку в Харківському педагогічному університеті імені Сковороди, а потім у Харківській юридичній академії. З 2002 року працювала юристом, а потім помічником судді. До обрання у Вищий антикорупційний суд Танасевич працювала в Печенізькому районному суді Харківщини. У 2018 році вона захистила дисертацію і здобула ступінь кандидатки юридичних наук. Олена Танасевич вільно володіє англійською мовою.

Чоловік Михайло займається бізнесом у Харкові, родина має там квартиру та шість земельних ділянок.

Платня судді пані Танасевич у 2017 році склала 220 тисяч на рік, а прибуток її чоловіка – понад мільйон гривень.

Олена Танасевич з чоловіком є співвласниками компанії «Енергетична альтернатива».

Згідно з її декларацією, родина має автомобіль Peugeot 107, а також DAEWOO Sens та SSANGYONG Actyon.

Родина виховує одного сина – Серафима.

Батько пані Танасевич Віталій Немикін раніше працював в УБОЗ Харківській області, а сестра Ольга Малахова зараз працює у виконавчій службі області.

50%

Фото: УНІАН
Більше публікацій
Більше публікацій 50vidsotkiv.org.ua
Більше публікацій Статті