Home Анонси Гранти для гендерних ініціатив у Донецькій та Луганській областях: дедлайн 26 травня

Гранти для гендерних ініціатив у Донецькій та Луганській областях: дедлайн 26 травня

0
452

Оголошено конкурс грантів, спрямовано на підтримку ініціатив місцевих ініціативних груп та НУО щодо просування гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок у цільових громадах у Донецькій та Луганській областях.

За цим напрямом до конкурсу допускаються організації із реєстрацією в Донецькій та Луганській областях (території, підконтрольні уряду України), що здійснюють проєктну діяльність на території цільових громад конкурсу. Громадські організації мають подавати грантові заявки щодо реалізації проєктів в тій області, в якій ці громадські організації зареєстровані та здійснюють статутну діяльність.

Проєкти, які будуть реалізовуватися за кошти цього грантового конкурсу, повинні реалізовуватися на території цільових громад, а саме:

  • громад Донецької області: Курахове, Очеретинська ОТГ, Званівська ОТГ, Красногорівка, Велика Новосілка, Торецьк, Дружківка, Добропілля, Соледар, Хлібодарівка;
  • громад Луганської області: Біловодська ОТГ, Кремінна, Широкий, Попасна, Щастинська ОТГ, Станиця Луганська, Золотинська ОТГ, Новоайдар, Сєвєродонецьк, Рубіжне.

Максимальна сума гранту складає 46 580 гривень.

Кінцевий термін подання проєктних пропозицій – 26 травня 2020 року.

Повний текст «Запрошення до участі в конкурсі грантів» можна завантажити тут. 

Конкурс грантів «Підтримка ініціатив місцевих ініціативних груп та НУО із цільових громад у Донецькій та Луганській областях» адмініструється ІСАР Єднання за фінансування Програми ООН із відновлення та розбудови миру. Фінансування в межах цього конкурсу грантів буде надано за підтримки Європейського Союзу.

50%

Більше публікацій
Більше публікацій 50%
Більше публікацій Анонси