Home Анонси Гранти Посольства США інціативам із подолання ґендерно-обумовленого насильства: дедлайн 9 березня

Гранти Посольства США інціативам із подолання ґендерно-обумовленого насильства: дедлайн 9 березня

2
358
Грантовий конкурс, спрмований на дополання домашнього насильства
Зображення: sud.ua

Посольство США в Україні оголосило грантовий конкурс для українських громадських організацій, щоб підтримати ініціативи, спрямовані на подолання домашнього чи ґендерно-обумовленого насильства.

Мета грантового конкурсу – підтримати новостворені або досвідчені українські неурядові організації в їх прагненні здолати ґендерно-обумовлене насильство, зважаючи на загострення даної проблеми в продовж пандемії COVID19.

Апліканти мають працювати над приверненням уваги до проблеми домашнього та гендерно-обумовленого насильства, допомогою постраждалим, створенням безпечних умов для звернень у випадку домашнього насильства.

Наголошується, що проектні заявки мають містити окреслену цільову аудиторію проекту, реальну та досяжну мету, план аналізу результативності проекту, поетапний план реалізації проекту та обґрунтовані розрахунки видатків.

Учасники проєкту та цільова аудиторія:

Молодь, школярі, уразливі до домашнього насильства верстви населення та постраждалі (може включати жінок, чоловіків, представників ЛГБТІ); соціальні працівники, очільники новостворених територіальних громад; офіцери поліції, місцеві державні службовці; цільові групи (чітко обґрунтовані учасниками конкурсу), які можуть мати шкідливу позицію по відношенню до явища домашнього чи ґендерно-обумовленого насильства.

Тривалість проектів: 5-12 місяців

Кількість грантів: до 15 залежно від якості поданих заявок

Суми грантів: від мін. 15 000 до макс. 50 000 доларів США

Загальне доступне фінансування: 400 000 доларів США

Очікувана дата початку програми: 1 квітня 2021 року

До розгляду приймається лише одна проектна заявка від організації. Якщо організація подасть декілька проектних пропозицій, жодна з них не буде брати участь у конкурсі. Усі форми, які потрібно заповнити для участі в конкурсі, можна завантажити на сторінці Посольства США в Україні.

Кінцева дата та час подачі заявок на грант: 8 березня 2021 року

Документи слід надіслати електронною поштою на KyivDemGrants@state.gov  

Більше інформації про грант можна отримати тут.

50%

Більше публікацій
Більше публікацій 50%
Більше публікацій Анонси