Головна Статті Христя Фріланд стала віцепрем’єркою в новому уряді Канади

Христя Фріланд стала віцепрем’єркою в новому уряді Канади

0
559

Христя Фріланд, яка очолювала міністерство закордонних справ Канади, призначена віцепрем’єркою в новому уряді прем’єр-міністра Джастіна Трюдо.

«Христя Фріланд призначена віцепрем’єркою (першою від 2006 року) у новому кабінеті Трюдо, з відповідальністю за міжпровінційні відносини», – повідомив колишній посол України в Канаді Роман Ващук у Twitter.

На новій посаді Фріланд як і раніше буде контролювати відносини між Канадою і США, а також — нову торговельну угоду зі Сполученими Штатами і Мексикою, яку належить ратифікувати.

Фріланд також буде виконувати обов’язки міністра з міжурядових справ – її завданням буде контролювати відносини з провінціями на тлі все більшого зростання невдоволення урядом в західній Канаді.

«Ми з Христею дуже тісно працювали з деякими з найбільшими питаннями, що стоять перед Канадою, Канадою і світом, але особливо Канадою та Сполученими Штатами», – сказав Трюдо.

Також він наголосив, що здатність добре співпрацювати щодо питань, які стосуються національної єдності, енергетики і довкілля, відносин з усіма провінціями і регіонами країни, є надзвичайно важливою при тому, що політики мають різне бачення «перспективи в країні, яку потрібно б’єднати».

Читайте також: Христя Фріланд та її політика мостів замість стін

Нагадаємо, наприкінці жовтня в Канаді відбулися парламентські вибори, під час яких до Палати громад обрали найбільшу кількість жінок. Перемогу здобула Ліберальна партія прем’єр-міністра Джастіна Трюдо.

Читайте також: Вибори в Канаді: до парламенту обрали рекордну кількість жінок

50%

Більше публікацій
Більше публікацій 50%
Більше публікацій Статті