Головна Статті «І женіха багатого»: нардеп Клочко вдався до сексистських побажань

«І женіха багатого»: нардеп Клочко вдався до сексистських побажань

0
1,650

Під час засідання парламентського Комітету з питань місцевого самоврядування народний депутат від партії «Слуга народу» Андрій Клочко дозволив собі сексистські висловлювання на адресу очільниці Васильківської районної ради Наталії Баласинович, пише «Чесно».

Комітет розглядав питання про районування Київщини.

З-поміж іншого законотворці також вивчали питання Васильківського району, який наразі зарахували до Обухівського району. 

Міський голова Василькова Володимир Сабадаш наголосив, що під час підрахунку населення не врахували військових, які проживають там у значній кількості. Його підтримала Баласинович:

«Спочатку нас приєднали до Фастова, громада була проти. Потім наш потужний район розшматували на 3 частини. Єдине прохання – збережіть цілісність району, не шматуйте на 3 частини».

Зауважимо, що під час акції Баласинович ставала на коліна перед Клочком, аби врахували цю пропозицію в Комітеті.

Голосування щодо Васильківського району не набрало потрібної кількості голосів. «За» проголосували тільки 6 членів комітету.

Баласинович не стрималась і відреагувала емоційно. А Клочко побажав їй: «Дай Бог вам довгих років здоров’я та женіха багатого».

Читайте також: Наталія Баласинович: «До мене головами Васильківської райради були лише чоловіки, та ще й солідного віку»

50%

Більше публікацій
Більше публікацій 50%
Більше публікацій Статті