Головна Анонси Політична прокачка DIGITAL WO+MEN: дедлайн 10 вересня

Політична прокачка DIGITAL WO+MEN: дедлайн 10 вересня

0
458

Триває реєстрація на другу ініціативу для жінок і про жінок — політичну прокачку DIGITAL WO+MEN, яка відбудеться 25-27 вересня у місті Одесі, пише Громадський простір.

«Жіноче лідерство ніколи не перестане бути актуальною темою – про нього будуть говорити, сперечатися, дискутувати, підтримувати або відверто хейтити. Жінки на чолі компаній, організацій і політичних партій можуть не тільки змінювати ставлення суспільства до жіночого лідерства, але і створювати умови для інших жінок. Однак для того, щоб жінкам не доводилося постійно обирати між дитячим підгузком і ноутбуком, нам вкрай потрібні освіта та розвиток, зміни та рух. Умови життя жінок стануть значно краще, коли більшість жінок, які мають владу й доступ до прийняття рішень, голосно заявлятимуть про свої потреби і з трибуни парламенту, і в соціальних мережах.

Завдання  ініціативи — зробити голос жінки гучнішим, а саме прокачати учасниць у навичках роботи в соціальних мережах і публічних виступах, подискутувати про створення й розвиток особистого бренду й отримати інструменти, які вже одразу після завершення прокачки допоможуть учасницям ефективніше будувати комунікацію в соцмережах», — йдеться в анонсі.

Ключові теми:

  • Політична освіта та просвіта. Максимально неформально про важливе – як внести проблеми, що хвилюють жінок, а також шляхи вирішення цих проблем до порядку денного нашої держави. Як стати тими жіночими обличчями, які в практичному вимірі об’єднуються для вирішення питань перемагають (створення та розвиток особистого бренду);
  • Просування ідеї рівних прав і можливостей: гендерні особливості комунікації;
  • Соціальні мережі – диспетчери демократії.

Заявки приймаються тут

Дедлайн подачі – 10 вересня

Захід організовується в партнерстві з Регіональним Представництвом Фонду імені Ф. Еберта в Україні. Усі витрати, пов’язані з навчанням — покриваються організаторами, крім витрат за проїзд. Участь у заході безкоштовна. 

50%

Більше публікацій
Більше публікацій 50%
Більше публікацій Анонси