Головна Статті Ірина Кондратова стала заступницею голови Національної служби здоров’я України

Ірина Кондратова стала заступницею голови Національної служби здоров’я України

1
420
Ірина Кондратова
Ірина Кондратова

Харківська лікарка Ірина Кондратова стала заступницею голови Національної служби здоров’я України. Про це написав міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко. 

Ірина Кондратова харківська лікарка, яка очолює регіональний перинатальний центр, доцентка кафедри педіатрії №1 та неонатології Харківського національного медичного університету.

«Українська лікарка з обкладинки Time. Одна з сотні найвпливовіших жінок світу за версією ВВС у 2022 році… Відсьогодні — ще й заступниця голови НСЗУ. Вважаю, це чудовим підсиленням команди. Щиро вітаю з призначенням! Бажаю успіхів на новій посаді та плідної роботи на благо українських пацієнтів!» — написав Ляшко.

Читайте також: Волонтерка Ірина Гук та медикиня Любов Коноваленко отримали державні нагороди

Ірина Кондратова
Ірина Кондратова

Минулого року Ірина Кондратова потрапила до рейтингу ВВС: 100 впливових жінок.

Після повномасштабного вторгнення Ірина Кондратова та її команда продовжували невтомно піклуватися про вагітних жінок, новонароджених та матерів у Харківському обласному перинатальному центрі. Вони облаштували пологову палату в підвалі лікарні та ризикували життям, щоб залишитися в реанімації з немовлятами, яких неможливо було перемістити, навіть коли лунали сирени повітряної тривоги.

Як керівниця центру, в березні 2022 року лікарка Кондратова отримала від Девіда Бекхема доступ до його сторінки в інстаграмі, щоб публікувати інформацію про проблеми, з якими вони стикаються. Її команда з 2014 року надала медичну та психологічну допомогу понад 3 000 жінок із Луганщини та Донеччини.

Більше публікацій
Більше публікацій 50%
Більше публікацій Статті