Home Статті Кандидатка в Конгрес США заявила про втручання Росії у її кампанію

Кандидатка в Конгрес США заявила про втручання Росії у її кампанію

0
695

Кандидатка на виборах до американського Конгресу Евелін Фаркас заявила, що Росія намагається перешкодити її передвиборчій кампанії. Про це вона написала у своїй колонці для The Washington Post, пише Голос Америки.

Із 2012 по 2015 рік Фаркас була заступницею помічника голови Пентагону з питань Росії, України та Євразії. Тепер вона балотується в Палату представників Конгресу від Демократичної партії в одному з округів штату Нью-Йорк.

«У 2017 я застерігала, що будь-який кандидат, який відкрито говорив про Росію, має хвилюватись про російське втручання у його вибори. Тоді я й гадки не мала, що я буду однією з цих кандидатів», – пише Фаркас.

За її словами, зараз на неї обвалилась критика з консервативних телеканалів та у соцмережах. Противники звинувачують Евелін Фаркас в тому, що вона збирала компромат на Трампа про його зв’язки з Росією перед виборами 2016 року, а також допомагала поширювати «вигадки про російське втручання».

«Ці звинувачення супроводжуються цунамі з атак онлайн-тролів, які ціляться в мою конгресову кампанію. Наші сторінки у Facebook, Twitter, Instagram, електронні скриньки і телефони перевантажені потоком ницих, вульгарних та інколи агресивних повідомлень», каже Евелін Фаркас.

Однак крім американських критиків, кандидатка заявляє, що помітила активність російських тролів та підозрілих сторінок у соціальних мережах. За її словами, вони поширюють і підсилюють повідомлення коментаторів із США.

«Того самого дня, коли праві мудрагелі почали качати свої звинувачення, новостворені російські профілі у твіттері їх підхопили. Протягом дня російські дезінформаційні ресурси опублікували версії цієї історії. Багато сторінок у твіттері, що підсилювали атаки, здійснили дописи в унісон, це знак неправдивої поведінки у соціальних мережах», пише Фаркас у своїй колонці.

Нагадаємо, нещодавно комісія Сенату підтвердила висновки розвідки США про втручання Росії у американські вибори 2016 року. Тоді голова комітету Сенату з розвідки Ричард Берр заявив: «Із наближенням виборів 2020-го року, стає важливіше ніж будь-коли залишатися пильними щодо загроз втручання ворожих іноземних гравців».

Про можливе втручання Росії у вибори 2020 року також неодноразово застерігали експерти, політики та представники американської розвідки.

У 2016 році Евелін Фаркас дала інтерв’ю українській службі Голосу Америки. Тоді вона розповіла про необхідну реакцію на російську агресію, посилення НАТО в східній Європі та підтримку реформ в Україні.

50%

Більше публікацій
Більше публікацій 50%
Більше публікацій Статті