Головна Колонки Я не зраджу своїм принципам і позиції

Я не зраджу своїм принципам і позиції

2
5,260
Катерина Колтунова

Цей день настав! Андрій Райкович (начальник Кіровоградської ОВА —ред.) призначив мене на посаду заступниці голови Кіровоградської обласної військової адміністрації. Дякую за довіру — це честь та неймовірна відповідальність!

Чи могла я подумати два роки тому, що під час повномасштабної війни я піду працювати в державну структуру і на рівні області буду займатися гуманітарними питаннями? А чи могла я подумати, що за вісім місяців повномасштабного вторгнення ми на особистих контактах налагодимо потужну логістику в гарячі точки, співпрацю з міжнародними партнерами, закупки з усіх куточків Європи. Будемо закривати мільйони гривень зборів потреб для понад 20 військових угрупувань, будемо евакуйовувати, рятувати, організовувати процеси, доставляти гуманітарну допомогу об’ємами в тисячі тон, ще й створювати просвітницькі майданчики та ініціативи?

У мене єдина амбіція — це бути щасливою українкою на своїй землі

Ми не уявляли свій ресурс, а в команді він був помножений на кожного — синергія. Зараз я стану командним гравцем Кіровоградської обласної державної адміністрації і щиро вірю, що мій досвід з поля, візія і організаторські навички підсилять титанічні напрацювання і зададуть вектори розбудови громадянського суспільства нашої області.

Хто мене не знає — може ще дивується.

«У неї немає управлінського досвіду», «вона ніколи не працювала в державній структурі» — це не недолік, а призма росту. У мене не було ніколи кар’єрних амбіцій. У мене єдина амбіція — це бути щасливою українкою на своїй землі — жінкою, мамою, активісткою, творчинею і борчинею. А все інше — це шлях до цього! Хто знає мене з дитинства — підтвердить.

Рішення прийняти пропозицію далось нелегко, адже я самодостатня у своїх проектах, та і так зайнята 24/7. Але це рішення про те, щоб узяти на себе ще більше відповідальності, про трансформацію своїх знань та вмінь в інші виміри взаємодії. Дякую родині та команді, які підтримують мене. Це мої крила і мої скелі.

Читайте також: Депутатство як бонус: що стає в пригоді жінкам, які волонтерять?

Сподіваюся показати приклад для молодих українців, що все в наших руках і щирість намірів — дає результат. Я не зраджу своїм принципам і позиції. Я як була для людей, із людським обов’язком, так і продовжу такою бути, ще й із посадовими обов’язками.

Катерина Колтунова,

депутатка Кропивницької міської ради, волонтерка, засновниця громадського простору для підтримки військовослужбовців Krop:hub та креативного простору для розумного дозвілля Атмосфера МИР2.0

Допис із фейсбук-сторінки

Більше публікацій
Більше публікацій 50%
Більше публікацій Колонки