Головна Анонси Конференція-хакатон «Сама собі ціль», 6-7 квітня

Конференція-хакатон «Сама собі ціль», 6-7 квітня

0
779

6-7 квітня в Києві відбудеться конференція-хакатон «Сама собі ціль», присвячена питанням гендерного й економічного посилення жінок у суспільстві. Її організовує Projector Foundation за підтримки USAID. Проєкт реалізують до 140-річчя українського жіночого руху. 

Мета конференції-хакатону «Сама собі ціль» — проаналізувати труднощі, які трапляються на шляху жінок, а також віднайти можливі рішення й допомогти у втіленні проєктів, які сприяють розвитку потенціалу жінок під час повномасштабного вторгнення. 

Назву конференції обрали, надихнувшись словами письменниці Ольги Кобилянської: «Мати таку свободу, щоби бути собі ціллю! Для власного духа працювати, як бджола. Різьбити себе, вирівнювати, боротися за щось найвище».

Конференція буде у двох форматах: онлайн та офлайн. У ній візьмуть участь представниці/-ки громадських організацій, бізнесів, медіаринку й креативних індустрій.

Програма заходу

Конференція-хакатон «Сама собі ціль»

У перший день відбудуться панельні дискусії про жіноче лідерство, зміни на ринку праці й партнерство бізнесу й жіночих організацій, а також воркшопи з комунікації соціальних проєктів й ефективного пітчингу ідей.

Другий день конференції-хакатону присвячений роботі з проблемами, з якими стикаються жінки. Команди учасниць/-ків спільно з менторками й менторами генеруватимуть ідеї й досліджуватимуть, як збільшити вплив і присутність жінок у суспільстві.

Після конференції учасниці/-ки зможуть взяти участь у відборі ідей проєктів, повʼязаних із темою розширення сфери впливу жінок. Авторки й автори 15 найперспективніших проєктів представлять свої напрацювання донорам, медіа, представницям/-кам громадських організацій і бізнесу на пітч-night. 

За результатами пітчингу фінансування отримають три ініціативи. На реалізацію кожного проєкту буде виділено по 5 тисяч доларів.

Програму конференції, перелік панелей і спікерів можна переглянути за посиланням. І зареєструватися на подію.

Більше публікацій
Більше публікацій 50%
Більше публікацій Анонси