Home Анонси Конкурс для дівчат «Стати на один день заступницею міністра цифрових трансформацій»: дедлайн 1 грудня

Конкурс для дівчат «Стати на один день заступницею міністра цифрових трансформацій»: дедлайн 1 грудня

1
302

Міністерство цифрової трансформації України спільно з CSR Ukraine, експертною організацією Центр Розвиток КСВ та її ініціативою #ДівчатаSTEM, і UNFPA, Фондом ООН у галузі народонаселення за підтримки уряду Швеції запрошують дівчат взяти участь у конкурсі та стати на один день заступницею Міністра цифрових трансформацій України.

До участі у конкурсі запрошуються дівчат віком від 14 до 18 років, які цікавляться роботою та розвитком держави у сфері новітніх технологій. Конкурс присвячено до Національного Дня Дівчат у технологіях, що відбувся 19 листопада 2020. 

Ви познайомитеся з тим, як працює Міністерство цифрової трансформації України, і на власні очі побачите, як під керівництвом жінок створюються інноваційні проєкти, що змінюють країну.

Умови конкурсу:

1. Написати есе обсягом 100 слів на тему «Цифрова трансформація в Україні». Мова твору: українська.

2. Опублікувати його на своїй сторінці у Facebook до 1 грудня 2020 року. Обов’язково ставте хештег #Есе_ДівчатаSTEM та відмічайте сторінки Дівчата STEM і Міністерство цифрової трансформації України. Не забудьте зробити сторінку відкритою, щоб ми змогли побачити ваш пост.

3. Авторки двох найкращих творів проведуть день разом з Валерією Іонан та Людмилою Рабчинською у Міністерстві цифрової трансформації України.

Дедлайн – 1 грудня, 2020 

Більше деталей – на офіційній сторінці ДівчатаSTEM у Facebook.

Контактна особа: Юлія Шкуліпа, 093 092 24 81, stem@csr-ukraine.org

*STEM – це акронім, який означає науку (Science), технології (Technology), інженерію (Engineering) та математику (Mathematics).

50%

Більше публікацій
Більше публікацій 50%
Більше публікацій Анонси