Головна Анонси Конкурс грантів на боротьбу з домашнім або гендерно зумовленим насиллям: дедлайн 12 квітня

Конкурс грантів на боротьбу з домашнім або гендерно зумовленим насиллям: дедлайн 12 квітня

2
1,204
Конкурс грантів на боротьбу з домашнім або гендерно зумовленим насиллям, дедлайн  12 квітня
Конкурс грантів на боротьбу з домашнім або гендерно зумовленим насиллям

Проєкт «Громадянське суспільство задля розвитку демократії та прав людини в Україні», що фінансується Міністерством закордонних справ Данії та реалізується ПРООН в Україні, оголосив конкурс грантів, спрямований на боротьбу з домашнім на гендерно зумовленим насиллям.

Мова йде про конкурс проєктних пропозицій «Відповідь громадянського суспільства на порушення прав людини вразливих груп населення, жінок та чоловіків, під час спалаху пандемії COVID-19 в Україні». Запропоновані проєкти повинні бути зосереджені на вирішенні питань домашнього насильства та насильства за ознакою статі.

Метою конкурсу є підтримка діяльності ОГС в захисті прав людини та захисті вразливих груп в Україні під час загальнонаціональної кризової ситуації, що спричинена спалахом пандемії COVID-19.

Активності запропоновані для імплементації в рамках цього конкурсу повинні бути зосереджені на вирішенні питань домашнього насильства та насильства за ознакою статі, а також можуть включати, але не обмежуватися наступним:

  • Запровадження ефективних механізмів координації ініціатив громадянського суспільства та волонтерських ініціатив з метою реагування та подолання домашнього насильства та насильства за ознакою статі під час спалаху пандемії COVID-19 на місцевому рівні в Україні;
  • Забезпечення захисту та відновлення порушених прав людини в зв’язку зі спалахом пандемії COVID-19, при цьому приділяючи особливу увагу вразливим верствам населення;
  • Проведення інформаційних та адвокаційних кампаній задля запобігання та реагування на порушення прав людини, що пов’язані з насильством за ознакою статі, в тому числі й щодо протидії домашньому насильству та підтримки вразливих груп;
  • Надання юридичної підтримки та полегшення доступу до спеціалізованих служб та сервісів особам, які зазнали домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі, включаючи осіб із вразливих груп;
  • Просування на рівні територіальних громад послуг, що надаються особам, які зазнали домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі.

Максимальний бюджет однієї проєктної пропозиції не повинен перевищувати 5000 USD.

Максимальний термін реалізації проєкту – 6 місяців.

До участі в цьому конкурсі грантів запрошуються неурядові організації, зокрема благодійні організації, громадські об’єднання (включаючи громадські організації та спілки), які офіційно зареєстровані в Україні принаймні 3 роки. Конкурс не надає гранти організаціям, політичним партіям, органам державної влади, місцевого самоврядування, релігійним громадам та приватним (фізичним) особам та підприємцям.

Концепції проєктних пропозицій подаються українською мовою та надсилаються електронною поштою на адресу: [email protected]. У темі листа вказати назву конкурсу «Відповідь громадянського суспільства на порушення прав людини жінок та чоловіків, які відносяться до вразливих верств населення, під час спалаху пандемії COVID-19 в Україні».

Дедлайн – 12 квітня 2021 року.

Контактна особа: Тарапатова Оксана, спеціалістка з місцевого самоврядування проєкту ПРООН «Громадянське суспільства задля розвитку демократії та прав людини в Україні», [email protected]

Подробиці за посиланням https://cutt.ly/JxE4Nuc

Конкурс адмініструється проєктом «Громадянське суспільство задля розвитку демократії та прав людини в Україні», який є частиною Програми демократичного врядування ПРООН. Метою цієї програми є допомога уряду, громадянському суспільству та народу України вдосконалювати демократичну політику та практику, необхідні для прискорення прогресу в сфері сталого людського розвитку. Це передбачає відстоювання прав людини та гендерної рівності, підтримку антикорупційних зусиль, гарантування того, щоб усі громадяни України могли захистити свої права, зміцнення парламенту та розширення можливостей громадянського суспільства й молодих активістів та активісток.

50%

Більше публікацій
Більше публікацій 50%
Більше публікацій Анонси