Головна Анонси Конкурс грантів на підтримку створення нових робочих місць

Конкурс грантів на підтримку створення нових робочих місць

1
4,227

Український жіночий фонд оголошує конкурс грантів для жінок-підприємиць із Вінницької, Волинської та Тернопільської областей на підтримку створення нових робочих місць.

Завдання конкурсу – підтримка бізнесів, які очолюють жінки, у розширенні і створенні нових робочих місць для внутрішньо переміщених жінок. 

Хто може брати участь?

Бізнеси (суб’єкти господарювання будь-якої організаційно-правової форми господарювання – як фізичні особи-підприємці, так і юридичні особи), що їх очолюють жінки, які зацікавлені у подальшому розвитку і створенні нових робочих місць.

Максимальний бюджет гранту – 108 000 грн. Очікується, що в рамках конкурсу буде підтримано до 10 проектів жінок-підприємиць з трьох пілотних областей. 

Пріоритети конкурсу

Гранти надаватимуть на розвиток існуючого бізнесу підприємицям із Вінницької, Волинської і Тернопільської областей.

Обов’язковою умовою є створення щонайменше одного робочого місця для внутрішньо переміщених жінок, що мешкають у цих областях. Створення робочого місця і працевлаштування мають бути документально підтверджені. 

Перевагу надаватимуть заявкам, які продемонструють реалістичний бізнес-план, обґрунтування розвитку власного бізнесу через створення робочих місць для внутрішньо переміщених жінок.

Також перевага в конкурсі надаватиметься випускницям навчального курсу з розвитку жіночого підприємництва, що проходить на базі Центрів підтримки жіночого бізнесу у Вінницькій, Волинській і Тернопільській областях.  

Грант можна використати на таке:

  • купівлю нового обладнання, інструментів, меблів або інших активів, що необхідні для розвитку бізнесу і створення нових робочих місць;
  • купівлю матеріалів, що необхідні для розвитку бізнесу;
  • доставку обладнання, інструментів, або інших активів/матеріалів;
  • інші обґрунтовані витрати, необхідні для розвитку бізнесу та створення нових робочих місць. 

Подати заявку можна на сайті Українського жіночого фонду. Кінцевий термін подання – 27 січня 2023 року (до 18.00)

Більше публікацій
Більше публікацій 50%
Більше публікацій Анонси