Головна Анонси Конкурс грантів швидкого реагування для жіночих організацій: дедлайн 23 червня

Конкурс грантів швидкого реагування для жіночих організацій: дедлайн 23 червня

0
846

Український Жіночий Фонд оголосив конкурс грантів швидкого реагування для жіночих організацій, спрямований на просування економічних можливостей для жінок в умовах негативного впливу COVID-19.

«Пандемія COVID-19 та пов’язані з нею обмежувальні заходи, мають суттєві ґендерні наслідки впливу на весь світ, і Україна в цьому не є виключенням. Згідно із останнім дослідженням UN Women, окрім суто медичних викликів, криза матиме серйозний економічний вплив на жінок, оскільки вони складають більшість (до 70%) з тих, хто задіяні у низькооплачуваних галузях. Жінки переважають і серед тих, хто має неформальну зайнятість, включаючи самозайнятість, мікробізнес, займаються ремеслами, продають товари на ринках і в магазинах, які були закриті через карантин. В результаті пандемії жінки часто стикаються з ризиками втрати роботи, бізнесу та як наслідок – бідності», – наголошують в УЖФ.

Мета конкурсу: розробити та впроваджувати ефективні моделі розширення економічних можливостей для жінок під час кризи, спричиненої пандемією COVID-19.

Пріоритети конкурсу:

  • Підтримка спільних ініціатив жіночих організацій та жінок-підприємиць щодо переходу жіночого бізнесу в он-лайн, сприяння віддаленій роботі та виходу на ринки, що користуються попитом. Наприклад, створення кооперативів жіночих підприємств для кращого просування продукції.
  • Тренінгові курси і програми працевлаштування для жінок у сферах, які реагують та/або є стійкими до COVID-19 та інших криз (наприклад, виробництво медичних препаратів, інформаційні та комунікаційні технології, доставка продуктів харчування тощо).
  • Розробка та впровадження технологічних рішень задля сприяння працевлаштуванню жінок та їх підприємницькій діяльності під час пандемії COVID-19 та її наслідків, включаючи навчання та розширення доступу жінок до електронних інструментів та платформ.
  • Розвиток інфраструктури підтримки (догляд за дітьми, гнучкий графік навчання, тощо) для покращення доступу жінок до економічних можливостей.

Український Жіночий Фонд заохочує до участі у конкурсі консорціуми жіночих організацій та жінок-підприємиць. Пріоритет надаватиметься проєктам, які окрім економічного впливу, включатимуть соціальну складову (наприклад, рекламу послуг для жінок, які страждають від домашнього насильства, яка надаватиметься жінками-підприємицями, тощо).

Участь у конкурсі можуть брати офіційно зареєстровані жіночі правозахисні організації з усіх регіонів України, які мають досвід роботи не менше двох років та спрямованість (відповідно до статуту) на захист прав жінок та/або просування ґендерної рівності.

Розмір гранту: від 3,000 до 5,000 євро

Тривалість проєкту: до 3 місяців

Процедура подачі проєктів: зацікавленим організаціям слід подавати аплікаційні форми на електронну скриньку [email protected] до 18:00  23 червня 2020 року. Будь ласка, зазначте назву конкурсу «гранти швидкого реагування» в темі листа. УЖФ підтвердить реєстрацію проєкту електронним листом. Некомплектні проєкти, а також ті, що подані після зазначеного терміну, не розглядатимуться.

Кінцевий термін подання проєктів: 18:00, 23 червня 2020 року.

Усі проєкти будуть розглянуті Експертною Комісією протягом 72 годин. Рішення про підтримку буде оголошено 26 червня 2020 року.

Отримати більше інформації можна за посиланням.

50%

Більше публікацій
Більше публікацій 50%
Більше публікацій Анонси