Home Анонси Конкурс на кращі жіночі ініціативи: дедлайн 1 травня

Конкурс на кращі жіночі ініціативи: дедлайн 1 травня

0
196

Європейська асамблея жінок-депутатів у партнерстві з Представництвом Ради Європи в Україні, Асоціацією міст України та Всеукраїнським об’єднанням жінок-депутатів оголосили конкурс на кращі жіночі ініціативи в Україні, які стали вагомими для демократичного розвитку місцевих громад.

Мета проекту – підвищення мотивації жінок до активної діяльності в площині демократичних змін через популяризацію кращих реалізованих ініціатив із різних громад України. Нагородження відбуватиметься у п’яти номінаціях («Підприємництво», «Врядування», «Громадська діяльність», «Наукова діяльність», «Нова Україна»).

Організатори обіцяють влітку надрукувати буклет із кращими жіночими ініціативами, а в жовтні 2019 року планується навчальна поїздка до Європарламенту для п’ятьох переможниць.

Для участі у Конкурсі необхідно надіслати заповнену форму до 1 травня 2019 року на електронну пошту: euro.assembly@gmail.com або звичайним листом за адресою: 08205 Київська область, м. Ірпінь, а/с 15 «Європейська Асамблея жінок-депутатів».

Контактна особа: Анастасія Попсуй, anastasiia.popsuy@gmail.com, 096 0596 726.

50%

Більше публікацій
Більше публікацій 50%
Більше публікацій Анонси