Головна Анонси Конкурс від Французького інституту на тему прав жінок: дедлайн 28 лютого

Конкурс від Французького інституту на тему прав жінок: дедлайн 28 лютого

0
576

Французький інститут оголосив тему для цьогорічного конкурсу LabCitoyen-2019 – «Права жінок: рівність та громадянські права». Про це йдеться на сайті посольства Франції в Україні.

LabCitoyen – це програма, присвячена важливим темам у галузі прав людини. В її рамках кожного року близько п’ятдесяти активних молодих громадян з п’яти континентів – франкофілів та франкофонів, віком від 20 до 26 років, запрошують до Франції, щоб протягом декількох днів разом поміркувати над важливими темами міжнародного значення під час серії конференцій та дискусій.

Згідно з повідомленням, захід буде цікавим, насамперед, молоді, залученій до громадської діяльності в асоціаціях, політичних партіях, університетах та підприємствах.

Навчальна подорож відбудеться з 30 червня по 7 липня 2019 року, перебування та проїзд учасників повністю беруть на себе Французький інститут та посольство Франції в Україні.

Цьогорічна програма може стосуватися, зокрема, таких питань:

  • участь жінок у політичній діяльності та громадянські права;
  • рівність прав та можливостей у професіональній сфері;
  • доступ до освіти та знань;
  • боротьба проти домагань та насильства;
  • релігія та права жінок.

Розшукуються кандидати та кандидатки, які б відповідали таким критеріям:

  • вік від 20 до 26 років;
  • спроможність підтвердити володіння французькою мовою (диплом DELF B1 або будь-який інший диплом або сертифікат, що відповідає цьому рівню);
  • громадська активність (обов’язкова участь у політичній, гуманітарній, профспілковій, громадській діяльності або робота в рамках асоціації, професійної діяльності) з питань, пов’язаних з правами жінок та ґендерної рівності.

Резюме французькою мовою та мотиваційний лист щодо громадської діяльності у галузі прав жінок та ґендерної рівності надсилати на електронну адресу [email protected] до 28 лютого 2019 року.

50%

Більше публікацій
Більше публікацій 50%
Більше публікацій Анонси