Головна Анонси Курс «Гендерний підхід в управлінні проєктами», до 31 грудня

Курс «Гендерний підхід в управлінні проєктами», до 31 грудня

2
784

Щоб дізнатися більше про те, як застосовувати гендерний підхід у розробці проєктів, можна пройти навчання на курсі «Гендерний підхід в управлінні проєктами».

Програму курсу розробляли експертка з протидії гендернозумовленому насильству Мартіна Фонтана з фонду «Soleterre Onlus» та керівниця експертного ресурсу «Гендер в деталях» Тамара Злобіна.

Мова йде про 9 вебінарів. Кожен із них поглибить знання, що таке гендер та чому його важливо врахувати при розробці та реалізації проєктів.

Окрім теорії, без якої неможливо побудувати фундамент знань, даються також прикладні інструменти, з якими можна втілити здобуті знання на практиці.

Насамперед курс розробляли для представників та представниць громадянського суспільства, команд благодійних фондів, волонтерських та активістських організацій. Але на заняттях буде чимало корисного для всіх, кому цікава тема гендерного підходу. 

Навчання на курсі – безоплатне. Проходження курсу не має часових обмежень. Розпочати й завершити можна у будь-який зручний час до 31 грудня і зайти у новий рік з новими знаннями, наголошують організатори. 

Для навчання потрібно зареєструватися тут.

Курс створений у співпраці українських та міжнародних громадських організацій в межах проєкту «Ми на це здатні». За технічної підтримки UN Women Ukraine / ООН Жінки в Україні та за фінансування Women’s Peace & Humanitarian Fund.

Більше публікацій
Більше публікацій 50%
Більше публікацій Анонси