Головна Статті Київрада має передбачити в Кодексі етики депутатів положення щодо протидії дискримінації

Київрада має передбачити в Кодексі етики депутатів положення щодо протидії дискримінації

2
573

Київрада має передбачити в Кодексі етики депутатів положення щодо протидії дискримінації за будь-якою ознакою. Про це повідомив депутат Київради Леонід Ємець.

Внесення змін до діючого Кодексу етики депутата з урахуванням рекомендацій Ради Європи ініціювало міжфракційне об’єднання Київської міської ради «Київ за рівні можливості».

Як повідомив член МФО, депутат «Європейської солідарності» в Київраді Леонід Ємець, планується включити положення проти сексизму та сексистської поведінки у внутрішні кодекси КМР із відповідними санкціями для тих, хто порушує такі принципи.

«Протидія сексизму та дискримінації в українській політиці загалом, та в Київраді зокрема, має стати об’єднуючим фактором для всіх прогресивних демократичних політичних сил і публічних осіб. Київрада у цьому питанні повинна бути флагманом», – зазначив Леонід Ємець, процитувавши заяву МФО.

Читайте також: Київ і Європейська хартія рівності: як столиця задає тренд для інших міст

Нагадаємо, міжфракційне об’єднання «Київ за рівні можливості» представляє всі фракції Київради та створене задля запобігання гендерним стереотипам, реалізації стратегії досягнень гендерної рівності в діяльності всіх органів самоврядування в місті Києві, а також створення умов протидії дискримінації за будь-якою ознакою.

Жінки:50%

Більше публікацій
Більше публікацій 50%
Більше публікацій Статті