Головна Статті Лікарка та волонтерка Наталія Лелюх отримала відзнаку за жіноче лідерство

Лікарка та волонтерка Наталія Лелюх отримала відзнаку за жіноче лідерство

1
1,353

Українська лікарка та волонтерка Наталія Лелюх отримала нагороду за жіноче лідерство. Відзнаку вручили під час 7 Українського Жіночого Конгресу. Нагорода офіційно має назву «Відзнака за визначні досягнення у сфері розвитку гендерної рівності та жіночого лідерства імені Мері О’Хейген».

«Я пишаюся нашими українськими жінками і тими діями, які вони роблять щодня. Кожна наша жінка, яка живе в Україні, варта нагороди», — сказала Лелюх під час вручення нагороди.

Наталія Лелюх — відома лікарка-гінекологиня, медична волонтерка та блогерка. Волонтерити вона почала 2014 року. Після повномасштабного вторгнення допомагала шукати ліки та передавати їх до міст в облозі. Згодом разом із мобільною бригадою почала їздити на деокуповані території, щоб надати людям медичну допомогу. Авторка книжки «Відверта розмова про жіноче здоров’я».

Мері О'Хейген
Мері О’Хейген

Мері О’Хейген працювала в Україні 5 років після Революції Гідності. Вона очолювала український офіс Національного Демократичного Інституту (NDI). До України пані О’Хейген працювала над розбудовою демократій у різних країнах світу. Вона була відданою адвокаткою залучення жінок у політичну, економічну, соціальну сферу в Україні. Вона стала надійною партнеркою та символом підтримки жінок, їхніх ініціатив, активної ролі у прийнятті суспільно важливих рішень.

«Відзнака імені Мері О’Хейген є символічною та втілює ідеї гендерної рівності і жіночого лідерства у всіх сферах суспільного життя», — наголосила Світлана Войцеховська.

Першу лауреатку відзнаки спільно визначили співзасновниці УЖК – Олена Кондратюк, Марія Іонова і Світлана Войцеховська – та членкині і члени команди Українського Жіночого Конгресу.

Більше публікацій
Більше публікацій 50%
Більше публікацій Статті