Головна Статті Юлія Кузьменко, фігурантка «справи Шеремета», балотується у Раду

Юлія Кузьменко, фігурантка «справи Шеремета», балотується у Раду

2
1,056
Юлія Кузьменко, підозрювана у вбивстві Шеремета
Юлія Кузьменко. Фото: Українська правда

Політув’язнена Юлія Кузьменко, якій інкримінують участь у вбивстві Павла Шеремета, балотуватиметься по округу № 50 на довиборах у Верховну Раду від партії «Європейська солідарність».

«Я добре знаю, що український менталітет каже так: якщо пішов в політику, то зрадив (обсяг зрадоньки залежить напряму від красномовного запасу кожного окремо і всіх разом). Але таке питання, як саме боротися за волю та розбудову країни з самого верху (диванні баталії не рахуються), менталітет ну ніяк не підказує. Доповідаю стисло: йду на довибори в ВР по 50-му округу (Покровськ, Добропілля, Мирноград) від партії «Європейська солідарність». Позапартійно. Основний конкурент – ОПЗЖ», – написала Кузьменко на своїй Фейсбук-сторінці.

Кузьменко Юлія Леонідівна народилася 5 листопада 1979 у Горлівці.

Лікарка-педіатр (фах — педіатрична інтервенційна кардіологія); волонтерка, громадська діячка, військовий медик, кандидатка медичних наук.

Кузьменко потрапила у фокус українських та закордонних ЗМІ 12 грудня 2019 року, коли її було арештовано як одну з підозрюваних у вбивстві журналіста Павла Шеремета. 11 серпня 2020 року після 8 місяців СІЗО Кузьменко відпустили під домашній арешт.

«Я знову повертаюся на свій Донбас – тільки з іншими можливостями. Моя боротьба… Моя Україна… », – прокоментувала своє висування кандидатка в народні депутатки.

Читайте також: «Це робить вона»: майже сотня відеоісторій від українських політикинь

Як відомо, у грудні 2020 року Центральна виборча комісія призначила проміжні вибори народного депутата в одномандатному виборчому окрузі №50 на Донеччині, обраний в якому позафракційний нардеп Руслан Требушкін склав повноваження нардепа, оскільки став мером Покровська.

За інформацією ЦВК, уже по цьому округу зареєстровано  кандидаткою в народні депутати України Вікторію Шилову.

50%

Більше публікацій
Більше публікацій 50%
Більше публікацій Статті