Головна Анонси Майстерня «Що робить влада для гендерної рівності»: Львів, 2-4 березня

Майстерня «Що робить влада для гендерної рівності»: Львів, 2-4 березня

0
138

У Львові 2-4 березня відбудеться майстерня «Що робить влада для гендерної рівності». Про це повідомляє Громадський простір.

Організатори запрошують до участі жінок, які хочуть активно впливати на гендерну політику. Згідно концепції заходу, за допомогою творчих інструментів (форум театр, візуальні мистецтва, історії) учасниці будуть з’ясовувати, з якими викликами й проблемами стикаються жінки, що пережили досвід гендерної дискримінації.

«Як можна вирішити ці проблеми на різних рівнях влади? Які державні інституції зобов’язані піклуватися й забезпечувати рівні права та можливості для жінок і чоловіків? Як конкретно львівські посадовці вирішують ці проблеми і що входить у сферу їх компетенції? Розглянувши ці проблеми, ми спільно подумаємо, як вони можуть бути ефективно вирішені за допомогою методики креативної адвокації», – йдеться у повідомленні.

«Також проаналізуємо, які заходи можна вжити для того, аби місцева влада почала впроваджувати ефективну гендерну політику в місті й області. Важлива частина майстерні, яка «озброїть» учасниць законодавчо – знайомство з Конвенцією про ліквідацію всіх форм дискримінації щодо жінок та Національним планом дій з виконання зауважень Комітету ООН з ліквідації всіх форм дискримінації щодо жінок», – запевняють організатори.

Результати обговорення обіцяють втілити у виставі законодавчого театру, яку покажуть 4 березня. На виставу будуть запрошені місцеві депутати, у сфері компетенцій яких перебувають питання гендерної політики.

Участь у майстерні безкоштовна. Учасницям зі Львівської області забезпечується проживання, а також всім учасницям – безкоштовне харчування. Крім того, під час заходу працюватиме дитяча кімната з досвідченими нянями, де учасниці майстерні зможуть залишити своїх дітей.

Для участі потрібно до 24 лютого 2019 року заповнити реєстраційну форму, а 25 лютого стане відомо про результати відбору.

Із запитаннями звертатися до Наталії Тітійової, 0672768427, free-natali@ukr.net

50%

Більше публікацій
Більше публікацій 50%
Більше публікацій Анонси