Головна Анонси Марш жінок: Київ, 8 березня

Марш жінок: Київ, 8 березня

0
625

У Києві 8 Березня відбудеться Марш за права жінок.

Головна вимога учасниць та учасників Маршу — ратифікація Стамбульської конвенції парламентом.

«Вимагаємо дій, а не обіцянок. Вимагаємо ратифікації Стамбульської конвенції!
Цей міжнародний договір, ще у 2011 році підписаний Україною, покладає на нашу державу різні зобов’язання — щодо криміналізації насильства щодо жінок та домашнього насильства, переслідування кривдників і кривдниць, захисту жертв, можливості правоохоронних органів реагувати на різні форми насильства, освіти громадян і громадянок щодо неприпустимості застосування насильства… Україна, слід віддати належне, багато зробила у сфері криміналізації домашнього насильства, однак ухвалення законодавчих актів до кінця не вирішило основної проблеми — системного застосування насильства щодо жінок та дітей і в багатьох випадках бездіяльності поліції. Саме тому ми виходимо на Марш — змусити державу почути про наші проблеми, ратифікувати Стамбульську конвенцію та зменшити кількість насильницьких злочинів, забезпечивши належну реакцію правоохоронних органів та захист жертв», — йдеться в анонсі події.

Мета Маршу — посилити голос жінок та їхню видимість у суспільстві, а також укотре кинути виклик сексизмові та сексуальній об’єктивації, виступити проти ультраправого, домашнього, сексуального, економічного, психологічного та будь-якого іншого насильства.

«Виходь на «Марш Жінок», адже голос кожної та кожного важливий. Наш спільний спротив — це дія, що ґрунтується на солідарності. Ми різні, але маємо бути рівними у правах і солідарними у боротьбі за них. Наші потреби мають бути враховані та стати пріоритетними, передусім для нас. Нічого для нас без нас», — закликають організаторки Маршу.

Сторінка події у фейсбуку.

Коли: 8 Березня, з 12.00 до 14.00

Де: м. Київ, Михайлівська площа.

50%

Більше публікацій
Більше публікацій 50%
Більше публікацій Анонси