Головна Анонси Медійний марафон «Рівність у політиці та інклюзивне відновлення», 24-25 жовтня

Медійний марафон «Рівність у політиці та інклюзивне відновлення», 24-25 жовтня

5
1,059

24-25 жовтня 2023 року за ініціативи Національного Демократичного Інституту (НДІ) відбудеться Медійний марафон «Рівність у політиці та інклюзивне відновлення». 

медійний марафон

Марафон стане платформою для обговорення ключових інструментів та перешкод на шляху до реалізації гендерної рівності та інклюзивного відновлення, переваг гендерно орієнтованого врядування, а також існуючих викликів на місцевому та національному рівнях через повномасштабну війну росії проти України. 

Захід збере близько 100 учасниць і учасників, серед яких будуть політичні лідери та лідерки місцевого та національного рівня, державні службовці та службовиці, представники/-ці вразливих груп населення, експерти/-ки з питань гендерної рівності, представники/-ці організацій громадянського суспільства, міжнародних організацій та дипломатичних місій, медіа та лідери/-ки громадської думки. 

Під час марафону, який відбуватиметься у змішаному форматі, заплановані змістовні дискусії, виступи експертів і експерток, воркшопи та тренінги, обмін знаннями й різноманітним досвідом та співпраця між учасниками й учасницями заходу у пошуку рішень і рекомендацій щодо зміцнення досягнень гендерної рівності в політиці та інклюзивного відновлення України.

У межах заходу передбачені такі тематичні панелі:

  • Інклюзивне відновлення та демократія;
  • Інклюзивне відновлення на національному рівні;
  • Підхід політичних партій до інклюзивного відновлення;
  • Інклюзивне відновлення на місцевому рівні;
  • Жіноче лідерство на державній службі під час війни;
  • Розширення можливостей громад: ефективні підходи та методи залучення вразливих груп.

Також під час марафону відбудеться показ фільмів «Так, я жінка» та «Видимі» з подальшою дискусією з героїнями/героями цих стрічок та презентація книги «Це воює вона» за участю авторок.

Детальніше про програму Медійного марафону «Рівність у політиці та інклюзивне відновлення», а також список спікерів та спікерок заходу тут.

Час проведення: 24 жовтня 10:00 – 18:00, 25 жовтня 9:00 – 16:00.

Місце проведення: Київ, Radisson Blu Hotel, вул. Ярославів Вал, 22

Запрошуємо ЗМІ до висвітлення заходу. Акредитація за посиланням

Контактна особа для ЗМІ: консультантка НДІ Петькун Ірина [email protected]

Медійний марафон буде транслюватися онлайн на каналі YouTube-каналі платформи «Жінки — це 50% успіху України» та на сторінці у Facebook.


Медійний марафон «Рівність в політиці та інклюзивне відновлення» організований Національним Демократичним Інститутом за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID), Уряду Сполучених Штатів Америки через Бюро з питань демократії, прав людини та трудових відносин (DRL) в рамках проекту «Моделі участі в українській відбудові», Швеції та Міністерства закордонних справ у справах співдружності та розвитку Великої Британії (FCDO).

Більше публікацій
Більше публікацій 50%
Більше публікацій Анонси