Головна Статті Мери Чернівців і Вижниці призначили радницями жінок, які мають інвалідність

Мери Чернівців і Вижниці призначили радницями жінок, які мають інвалідність

0
724

Любов Свіріденко та міський голова Чернівців Олексій Каспрук

Міський голова Чернівців Олексій Каспрук та міський голова Вижниці Олексій Чепіль призначили своїми радницями Любов Свіріденко та Олену Балешко – жінок, які мають інвалідність.

Про це розповідає  Марія Нікітіна, голова ГО «Рада жіночих інціатив» в Чернівецькій області та депутатка Вижницької міської ради, яка разом з ГО «Чернівецьке об’єднання «Захист» реалізує проєкт «Радниці мерів».

«Ми готуємо радниць таким чином, щоб вони говорили не лише про осіб з інвалідністю, про питання людей з інвалідністю – ні, це жінки, які будуть враховувати всі ключові питання, які стосуються добробуту і підвищення якості життя в громадах», – сказала Марія Нікітіна в інтерв’ю Громадському радіо.

Читайте також: Марія Нікітіна, Вижницька міськрада: «У сесійну залу мене заносили на руках»

Як розповіла Марія нашому сайту, програма почалася ще в жовтні, її першими учасницями стали три активні жінки з інвалідністю.

Любов Свіріденко – голова громадської організації «Мрія», понад 25 років працює у сфері захисту прав осіб з інвалідністю.

Валентина Добридіна – голова громадської організації «Лідер», представниця Національної асамблеї людей з інвалідністю у Чернівецькій області.

Олена Бабешко – мама, дружина, лише починає активність в сфері захисту прав осіб з інвалідністю.

«Сьогодні наші радниці працюють у Чернівцях та Вижниці. Але ми плануємо розширювати рамки проєкту, та провести всеукраїнську школу #радниць. Для цього ми активно шукаємо донорів , оскільки це дороговартісний проект», – наголосила Марія Нікітіна.

Читайте також: Яна Зінкевич: «У політиці в мене військовий авторитет»

50%

Більше публікацій
Більше публікацій Леся Ганжа
Більше публікацій Статті