Головна Статті Міноборони тестує перші зразки бронежилетів для жінок

Міноборони тестує перші зразки бронежилетів для жінок

2
645

У Міноборони почали тестувати бронежилети для військовослужбовиць. Про це повідомив міністр оборони України Олексій Резніков. Він зазначив, що відомство почало перевіряти на відповідність технічній сертифікації перші зразки бронежилетів для військовослужбовиць.

Читайте також: Перша бійчиня пройшла найскладніший курс підготовки ЗСУ

За словами Резнікова, один виробник уже надав перші зразки жіночих бронежилетів, які пройдуть попередню оцінку й дослідне носіння. Після цього виробник усуне недоліки, якщо вони виникатимуть. Далі Міноборони й Генштаб затвердять еталонний зразок.

«Після затвердження технічної специфікації Міноборони та затвердження зразків-еталонів бронежилети вважатимуться прийнятими на забезпечення у ЗСУ. І тоді наші військовослужбовці матимуть можливість отримати засоби індивідуального захисту відповідно до своїх антропометричних даних», — зазначив Олексій Резніков.

Читайте також: Як на київському полігоні літню форму для воячок тестували — фоторепортаж

За словами міністра оборони, якість засобів індивідуального захисту є надзвичайно важливою, адже «що якісніші зразки екіпірування, то більші шанси на збереження здоровʼя і життя наших захисників та захисниць».

Олексій Резніков також нагадав про позитивні зрушення в напрямку розробки однострою та білизни для військовослужбовиць. Зокрема, нещодавно завершилися випробування літньої форми для бійчинь в одній із військових частин ЗСУ. Наразі затверджують нормативно-технічну документацію та зразки-еталони одягу і білизни.

Більше публікацій
Більше публікацій 50%
Більше публікацій Статті