Головна Статті На Одещині депутати закликають ратифікувати Стамбульську конвенцію

На Одещині депутати закликають ратифікувати Стамбульську конвенцію

2
449
депутати Таїровської селищної ради

Депутати Таїровської селищної ради Одеської області звернулися до керівництва країни щодо ратифікації Стамбульської конвенції. Про це повідомила у своєму фейсбуці депутатка Світлана Мораитес.

У зверненні депутати наголосили про вчинені правопорушення та інші події, пов’язані з домашнім насильством, які відбулись в Одеській області упродовж минулого року. Та закликали представників влади не ігнорувати проблему і вжити невідкладних заходів на попередження та мінімізацію домашнього насильства.

Рішення підтримали депутати Таїровської селищної ради.

Читайте також: Як допомогти у ратифікації Стамбульської конвенції: покроковий план

«Я звернулася до головного управління національної поліції в Одеській області та отримала аналітику, яка показувала кількість звернень пов’язаних із домашнім насильством. За 5 місяців 2021 року у області складено 3656 адміністративних протоколів. Я також керівниця управління соцзахисту і знаю, що ці дані сміливо можна множити на два, бо не завжди люди, щодо яких вчиняють насильство, йдуть у поліцію.

Проблема є, і з роками вона не зменшується, тому важливо ратифікувати Стамбульську конвенцію.

Такі звернення від різних рад підкреслюють важливість та потребу цього документу», – коментує ініціаторка звернення, голова депутатської групи «За рівні права та можливості» Світлана Мораитес.

Мораитес також зазначила, що вона запропонувала іншим депутатам та депутаткам в області долучитися та проголосувати відповідні звернення у свої радах. Тож, упевнена, скоро такі звернення ухвалять й інші громади.

Читайте також: Світлана Мораитес, Таїровська ОТГ: «Який із тебе депутат? Навари борщу і заспокойся!»

Нагадаємо, що раніше депутати Чернівецької міської ради також звернулися президента України, голови Верховної Ради, Кабінету Міністрів, МЗС та Мінсоцполітики із проханням щодо ратифікації Стамбульської конвенції.

50%

Більше публікацій
Більше публікацій 50%
Більше публікацій Статті