Головна Анонси «На шляху до Стамбульської конвенції: готовність України до ратифікації»: онлайн-подія, 14 липня

«На шляху до Стамбульської конвенції: готовність України до ратифікації»: онлайн-подія, 14 липня

1
755
Стамбульська конвенція

Обговорити успіхи України на шляху до ратифікації Стамбульської конвенції запрошують на конференції «На шляху до Стамбульської конвенції: готовність України до ратифікації». Подія пройде онлайн 14 липня 15:00-16:30.

Читайте також: Як допомогти у ратифікації Стамбульської конвенції: покроковий план

Метою заходу є:

  • огляд зробленого за 10 років після підписання Стамбульської конвенції. В огляді представлять результати аналізу національного законодавства на предмет узгодження із положеннями Стамбульської конвенції;
  • обговорення необхідних подальших кроків на шляху до успішної ратифікації Стамбульської конвенції.

Серед учасників заходу: Марія Мезенцева, народна депутатка України, членкиня МФО «Рівні можливості», Елла Ламах, членкиня громадської експертної ради при МФО «Рівні можливості», голова правління ГО «Центр –розвиток демократії», а також представники й представниці центральних органів виконавчої влади, громадянського суспільства.

Для участі в заході потрібно зареєструватися.

Програма доступна за посиланням.

Нагадаємо, що Україна була однією із держав-авторок Конвенції Ради Європи про запобігання насильству стосовно жінок і домашньому насильству та боротьбу з цими явищами (Стамбульської конвенції). Та однією із перших підписала її в листопаді 2011 року.

Україна – перша країна пострадянського простору, яка на законодавчому рівні визначила протидію домашньому насильству частиною державної політики (закон України «Про попередження насильства в сім’ї», набрав чинності у 2002 р.).

50%

Більше публікацій
Більше публікацій 50%
Більше публікацій Анонси