Головна Анонси Набір у жіночий підрозділ, що займатиметься безпілотниками

Набір у жіночий підрозділ, що займатиметься безпілотниками

1
639

Командир роти ударних дронів «Орден Сантьяго» Ігор Луценко анонсував створення добровольчого жіночого підрозділу, який займатиметься безпілотниками у тісній інтеграції з Силами оборони.

Про це Луценко написав на своїй сторінці у фейсбуку.

Що буде?

Невеликий добровольчий підрозділ, котрий буде займатися безпілотними авіаційними системами, у тісній інтеграції із Силами оборони України.

Робота з (відносно) складними системами, що потребує технічної грамотності, уважності та акуратності, базових інженерних навичок і творчого тактичного мислення.

Як потрапити до жіночого підрозділу?

Набір у підрозділ проходитиме через конкурсний відбір:

  • визначення, наскільки кандидатки здатні виконувати бойові завдання;
  • навчання, яке водночас є і способом відбору теж;
  • перевірки СБУ;
  • фінальне рішення про зарахування у підрозділ.

Усім, хто хоче долучитись до роти ударних дронів, потрібно заповнити анкету та додати своє резюме.

«Знання та досвід у сфері пілотування, експлуатації, ремонту, обслуговування БПЛА або подібних систем будуть плюсом. Звісно, не завадять військові навички, від сапера і до медика чи стрільця. Досвід програмування, роботи за технічними спеціальностями (електроніка, радіо тощо) будуть теж плюсом. Але головне — готовність вчитися і готовність притиратися до колективу», — написав Ігор Луценко

Хто може подавати заявку?

Жінки віком 18+. Знання та досвід у сфері пілотування, експлуатації, ремонту, обслуговування БПЛА або подібних систем будуть плюсом. «Також, звісно, не завадять військові навички, від сапера і до медика чи стрільця. Досвід програмування, роботи за технічними спеціальностями (електроніка, радіо тощо) будуть теж плюсом. Але головне — готовність вчитися!» — наголосив боєць.

Більше публікацій
Більше публікацій 50%
Більше публікацій Анонси