Головна Статті Найвпливовіші жінки-політики за версією журналу Фокус

Найвпливовіші жінки-політики за версією журналу Фокус

0
608

Журнал Фокус опублікував рейтинг 100 найвпливовіших жінок в Україні. Четверта частина із них – жінки-політики.

Рейтинг очолила Юлія Тимошенко, а до топ-десятки потрапили:

Ірина Луценко, народна депутатка, представниця президента у Верховній Раді. Фокус зазначає, що основний напрямок роботи Ірини Луценко в Парламенті – протидія торгівлі людьми і домашньому насильству. Депутатка брала учать у розробці законопроекту, який передбачає покарання за ці злочини до п’яти років.

Ірина Геращенко, перший заступник голови Верховної Ради. Останні кілька років депутатка активно займається темою Донбасу. Вона також є уповноважено президента з мирного урегулювання конфлікту в Донецькій і Луганській областях.

Лілія Гриневич, міністр освіти і науки. Основне досягнення команди Лілії Гриневич – прийняття нового закону про освіту. «Прийняття цього закону – перемога після чотирьох років важкої праці початок нової, ще більш об’ємної роботи», – коментує Гриневич.

Ніна Южаніна, народна депутатка, голова комітету ВР з питань податкової і митної політики. Одне з її революційне нововведення була пропозиція оподатковувати лише розподілений прибуток або виведений капітал і повністю звільнити від оподаткування частину прибутку, яка реінвестується у виробництво або розвиток бізнесу в Україні

Іванна Климпуш-Цинцадзе, віце-прем’єр міністр з питань європейської і євроатлантичної інтеграції. Найголовніше досягнення політикині в цьому році – підписання безвізового режиму між Україною та Євросоюзом.

Вікторія Сюмар, народна депутатка, голова комітету ВР з питань свободи слова та інформаційної політики. Цього року політикиня продовжила розпочату три роки тому українізації теле- та радіоефіру.

Юлія Світлична, голова Харківської обласної державної адміністрації, яка потрапила до рейтингу Фокусу вперше і одразу в першу десятку. Фокус зазначає, що у 2017 завдяки політикині виросла зарплата на промислових підприємствах області і покращилась загалом вся економіка.

Рейтинг складала редакційна колегія Фокуса. В обговоренні списку брали участь експерти в сфері політики, економіки, суспільних процесів і культури. Їх думка враховувалася на умовах анонімності. Претенденток оцінювали за п’ятьма категоріями: можливість впливати на прийняття державних рішень і на громадську думку, бізнес-вплив, особиста відомість та родинні зв’язки.

 

 фото – Фейсбук журналу Фокус

50%

Більше публікацій
Більше публікацій Редактор
Більше публікацій Статті