Головна Статті Напад через спідницю. У Франції поліція розслідує побиття жінки

Напад через спідницю. У Франції поліція розслідує побиття жінки

0
926

У Франції поліція розпочала розслідування через напад на жінку. Інцидент стався у Страсбурзі. Потерпіла заявила, що на неї скоїли напад, тому що вона була у спідниці, пише ВВС.

22-річна студентка Елізабет заявила, що її вдарили в обличчя. Зловмисниками виявилися троє чоловіків, яким не сподобалося, що дівчина була одягнута у спідницю.

За словами студентки, коли вона йшла додому, один із трьох чоловіків сказав: «Подивіться на цю повію у спідниці». Двоє нападників тримали її, а третій вдарив, залишивши синець під оком, після чого вони втекли. Елізабет розповіла, що свідками були понад 10 осіб, але ніхто не втрутився.

Читайте також: «Ні – культурі зґвалтування!»: у Франції протестують проти призначення двох міністрів

Уряд назвав інцидент «дуже серйозним і неприйнятним». 23 вересня заступниця міністра внутрішніх справ Марлен Шьяппа, яка раніше опікувалася питаннями рівності, відвідала Страсбург, щоб обговорити безпеку жінок у громадських місцях. Вона наголосила, що справа не в спідниці.

«Жінку ніколи не б’ють через те, що вона носить спідницю. Жінку б’ють, бо є жінконенависники, сексисти, агресивні чоловіки, яким не писані закони», — сказала Шьяппа.

Вона також закликала людей викликати поліцію, якщо вони стали свідками якихось інцидентів вуличного переслідування жінок у громадських місцях.

Також повідомляється, що 23 вересня у місті Мюлуз також було скоєно напад на двох жінок. Зловмисник сказав одній із них, що її спідниця «занадто коротка».

Читайте також: Заборона сексуальних домагань: як у Франції застосовують новий закон

Нагадаємо, Франція вже давно різними методами веде боротьбу з сексуальним насильством. Улітку 2018 року французькі парламентарі прийняли закон про боротьбу з сексуальними домаганнями до жінок на вулицях. Закон передбачає штраф від 90 до 750 євро. Крім того, у Франції є власний аналог руху #MeToo – #BalanceTonPorc, який так само набирає обертів.

За даними Фонду Жана Жореса, з різними формами сексуальних домагань регулярно стикається значна частина французьких жінок: 50% опитаних зізналися, що час від часу вислуховують сексистські зауваження на свою адресу; 45% – що часто стикаються з «грубими жестами сексуального характеру» з боку чоловіків.

50%

Більше публікацій
Більше публікацій 50%
Більше публікацій Статті