Home Статті Нардеп вибачився перед Марією Іоновою за те, що «торкнувся її руки»

Нардеп вибачився перед Марією Іоновою за те, що «торкнувся її руки»

0
465

Народний депутат від партії «Слуга народу» Андрій Мотовиловець приніс вибачення своїй колезі з фракції «Європейська солідарність» Марії Іоновій за те, що 3 липня під час штовханини в Раді «торкнувся її руки». Про це він сказав із трибуни парламенту, пише УП.

«У п’ятницю сталася прикра подія – під трибуною була штовханина, і я прошу вибачення у Марії Миколаївни Іонової за те, що торкнувся вашої руки. Прошу мене вибачити», – сказав Мотовиловець.

Він також додав, що «досвідчені політики» часто використовують трибуну Ради для політичного тиску і образ, а він не хоче бути таким політиком, тому і вибачається.

На цю заяву відповіла Ірина Геращенко. Вона повідомила, що Іонової наразі немає в залі, але вона дивиться телетрансляцію з Верховної Ради. За словами депутатки, як Іонова, так і вся фракція приймають вибачення Мотовиловця. Вона наголосила, що «це хороший приклад, коли молоді політики вчаться досвіду, тому що за певні випадки краще вибачитися, поставити крапку і разом рухатися далі».

Нагадаємо: У п’ятницю, 3 липня, під час розгляду законопроєкту про вступ дітей із окупованих територій у навчальні заклади підконтрольної уряду території України у Раді посварилися нардепи з фракцій «Європейської солідарності» та «Слуги народу».

У парламенті сталася колотнеча, трибуна була заблокована. Згодом спікер Дмитро Разумков попросив вибачення у Марії Іонової, яку випадково зачепили під час штовханини у залі.

Натомість фракція «Європейська солідарність» висловила глибоке обурення «агресивною поведінкою» Мотовиловця, який «дозволив собі підняти руку на народну депутатку Марію Іонову».

У фракції заявили, що очікують на вибачення і попросили керівництво Ради відсторонити Мотовиловця від засідань на 2-3 тижні.

Євген Кізілов, УП

Більше публікацій
Більше публікацій 50%
Більше публікацій Статті