Головна Статті Народні депутатки розповіли про життя в умовах війни

Народні депутатки розповіли про життя в умовах війни

0
5,052

Народні депутатки, співголови міжфракційного об’єднання «Рівні можливості» Марія Іонова, Інна Совсун та та Марина Бардіна разом із міським головою Миколаєва Олександром Сєнкевичем взяли участь у другому випуску подкасту «Демократія!» Темою випуску стало життя в умовах війни та захист демократії в Україні, повідомляє сторінка МФО «Рівні можливості» в Фейсбуку.

«Ми просто боремося за демократію, за свободу і за наше основне право на існування», — говорить у подкасті Марина Бардіна.

Читайте також: Марина Бардіна: Ми готуємо закон про протидію сексуальному насильству під час війни

Депутатки поділилися спогадами про перші дні повномасштабної війни. Політикині також розповіли, як спільна робота в МФО дозволяє відстоювати права жінок в Україні, і як у суспільстві поступово змінюється ставлення до жінок у війську, адже нині у ЗСУ нараховують майже 60 тисяч військовослужбовиць.

«Саме українська жінка справді найбільше страждає і справді несе тяжкий тягар цієї загарбницької війни», — коментує Марія Іонова.

«Ви не можете зробити нічого більше, ніж допомогти сім’ям піклуватися про своїх дітей», — говорить Інна Совсун.

У першому випуску подкасту також взяла участь Ганна Гопко, народна депутаткаУкраїни  VIII скликання, нині голова громадської організації «Мережа захисту національних інтересів «АНТС». Гопко розповіла про важливість міжнародної допомоги та наголосила, що США та країни-союзники повинні зробити більше для України.

Подкаст «Демократія!» пропонує слухачам пильно поглянути на деякі з найбільш заплутаних викликів, що з ними стикається життєздатність демократії в усьому світі.

Послухати запис подкасту англійською мовою можна тут.

Більше публікацій
Більше публікацій 50%
Більше публікацій Статті