Головна Статті Наталія Бойко увійшла до складу наглядової ради Нафтогазу

Наталія Бойко увійшла до складу наглядової ради Нафтогазу

1
4,613

Наталія Бойко стала членкинею наглядової ради національної акціонерної компанії «Нафтогаз України». Про це вона написала у Фейсбуку.

«Сьогодні Нафтогаз має бути максимально ефективним. Усі його ресурси повинні бути спрямовані на те, щоб забезпечувати теплом і світлом домівки українців, підтримувати економіку держави та наближати нашу перемогу. Для цього ми маємо мобілізувати всю доступну експертизу і всі можливі інструменти. Ефективне корпоративне управління — це один із таких інструментів», —  зазначила Наталія Бойко.

Вона також додала, що призначення наглядової ради є позитивним сигналом. Адже допоможе активізувати внутрішні процеси та відкриє двері інвестиціям.

Читайте також: Наталія Бойко: «Мені казали: «Ой, ви така красива й молода, а вже заступник міністра!»

«Важливо, що навіть під час повномасштабної війни Україна продовжує втілювати реформу корпоративного управління, яка відповідає цінностям демократичного світу: верховенство права та нульова толерантність до корупції. Вважаю фінальний перелік дуже сильним як з точки зору кваліфікації, досвіду, так і комбінації компетенцій», — написала Бойко.

Загалом Кабінет міністрів призначив шістьох людей на посади членів і членкинь наглядової ради НАК «Нафтогаз України» — колишнього старшого віцепрезидента норвезької компанії Equinor (Statoil) Анфіннсена Тора Мартіна, професора бізнес-школи INSEAD Ван дер Хейдена Людо Альберта Г., президента та гендиректора Vermilion Energy Маріно Ентоні Вільяма, а також колишнього топменеджера компанії BP Хукведа Річарда Марка.

Як представників держави призначили радницю прем‘єр-міністра України з питань енергетики Наталію Бойко та заступника керівника Офісу президента Ростислава Шурму. 

Хто така Наталія Бойко?

Наталія Бойко обіймала посаду заступниці міністра енергетики та вугільної промисловості України з питань європейської інтеграції. Відповідала за координацію взаємодії з ЄС у галузі енергетики, з міжнародними організаціями та МФО (включаючи Світовий банк, ЄБРР, ЄІБ та інші). Координувала стратегічний напрямок розвитку паливно-енергетичного комплексу. 

Працювала в Адміністрації президента України, зокрема обіймала посаду радниці прем’єр-міністра Дениса Шмигаля з питань енергетики. Також була радницею прем’єр-міністра Олексія Гончарука. Колишня членкиня наглядової ради «Нафтогазу» (2019-2021)

Була проєктною менеджеркою з реформи енергетики Національної ради реформ під головуванням президента України. Згодом працювала менеджеркою з підтримки діяльності всієї Національної ради реформ, координуючи діяльність Проєктного офісу та стейкхолдерів щодо визначення пріоритетності реформ, планування, адвокації та затвердження програмних документів.

Має досвід координації проєктів із гармонізації українського енергетичного законодавства із законодавством ЄС, роботи з міжнародними фінансовими організаціями та іншими стейкхолдерами. Із 2017 року — членкиня бюро Комітету зі сталої енергетики ООН. 

Більше публікацій
Більше публікацій 50%
Більше публікацій Статті