Головна Статті Національну розвідку США вперше очолить жінка: Авріл Гейнс

Національну розвідку США вперше очолить жінка: Авріл Гейнс

3
1,455

Обраний президент США Джо Байден визначився з кандидатурами на ключові посади у своїй майбутній адміністрації. Зокрема на посаду директора національної розвідки Байден запропонував Авріл Гейнс, пише NPR.

51-річна Гейнс раніше працювала з Байденом в адміністрації президента Барака Обами, потім очолювала групу з питань національної безпеки та зовнішньої політики у його transition team («перехідній команді»).

Вона була заступницею радника Білого дому з питань національної безпеки та заступницею директора ЦРУ. До того ж вона була першою жінкою, яка сполучала обидві посади.

Нині, у разі затвердження її кандидатури, вона стане першою жінкою, яка очолить Національну розвідку США.

У цій ролі вона куруватиме Національну розвідувальну програму, Раду національної безпеки та внутрішню розвідку.

Читайте також: ЦРУ вперше очолила жінка

«Її поважають професіонали розвідки, а її визначний інтелект, дисциплінованість і бездоганна робоча етика викликає захоплення у тисяч розвідників, яким випала честь працювати з нею за часів адміністрації Обами», – заявив колишній директор ЦРУ Джон Бреннан.

До державної служби Гейнс була старшим науковим співробітником Колумбійського університету та старшим науковим співробітником Університету Джона Гопкінса.

Вона також є членкинею кількох рад та дорадчих груп, включаючи Національну комісію у військовій галузі, Ініціативу з ядерної загрози та Refugees International.

50%

Більше публікацій
Більше публікацій 50%
Більше публікацій Статті