Головна Анонси Навчання для освітянок та освітян Gender EdCamp Dnipro: дедлайн 13 квітня

Навчання для освітянок та освітян Gender EdCamp Dnipro: дедлайн 13 квітня

1
582

13 квітня у Дніпрі відбудеться івент для відповідального освітянства — Gender EdCamp Dnipro – 2023.

Мета заходу — підвищити рівень гендерної чутливості освітянської громади.

Магістральна тема Gender EdCamp Dnipro – 2023 — гендерно-інклюзивні аудити освітнього середовища та стратегія гендерної рівності, інклюзії та безпеки в освітньому середовищі.

Формат та умови участі в Gender EdCamp Dnipro – 2023

Формат GECD-2023 – «open space», модель, за якої 100  учасниць/ків освітнього процесу зберуться на 1 день в Дніпрі, а також візьмуть участь у заході онлайн

До участі офлайн організаторк/и зможуть запросити не більше 100 представниць/-ків освітянської сфери, органів управління в сфері освіти, експерти/ки. Перевага при відборі буде надаватися учасникам/цям, які підтвердять бажання провести презентацію гендерної стратегії забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків на період до 2030 р. та гендерно-інклюзивного аудиту освітнього простору в своєму навчальному закладі. 

Доповіді і обговорення будуть присвячені таким темам: гендер, гендерні стереотипи, гендер і мова, гендерночутливе освітнє середовище, гендерний аудит навчальних і виховних програм, гендерно- чутливий освітній простір, гендерно-зумовлене насильство, інклюзія, безпека.

Учасникам/цям також видадуть електронні сертифікати про підвищення кваліфікації.

Заповнюйте анкету за посиланням до 11 квітня 2023 р.

Організатори заходу — ГО «Гендерний Клуб Дніпро» у співпраці з ДДУВС, за підтримки ГО «EdCamp Ukraine» та фінансової підтримки Представництва Фонду імені Гайнріха Бьолля в Україні.

Більше публікацій
Більше публікацій 50%
Більше публікацій Анонси