Головна Статті Ненсі Пелосі заявила, що братиме участь у виборах до Конгресу США в 2024 році

Ненсі Пелосі заявила, що братиме участь у виборах до Конгресу США в 2024 році

1
473

Колишня спікерка Палати представників Ненсі Пелосі повідомила, що в 2024 році братиме участь у виборах до Конгресу США. Про свій намір взяти політикиня написала у соцмережі X.

«Зараз як ніколи ми потрібні нашому місту, щоб просувати цінності Сан-Франциско і сприяти відновленню. Нашій країні потрібна Америка, щоб показати світові, що наш прапор усе ще там, де є свобода і справедливість для всіх. Ось чому я балотуюся та з повагою прошу вас проголосувати за мене», — написала Пелосі.

 

За словами джерела, близького до Пелосі, мотивом її участі у виборах є переконання, що «демократія «висить на волосині», пише The Guardian.

Читайте також: Ненсі Пелосі: Політикиня цінностей, принципів і протиріч

Ненсі Пелосі
Ненсі Пелосі

Пелосі, яка представляє Сан-Франциско з 1987 року, двічі була спікеркою Палати представників: із 2007 по 2011 та з 2019 по 2023 роки. Пелосі увійшла в історію як перша жінка, яка посіла посаду спікерки Палати представників.

Торік у листопаді Пелосі оголосила, що йде у відставку з посади лідерки Демократичної партії. Це сталося після того, як республіканці відновили контроль над Палатою представників.

За час свого керівництва Пелосі допомогла Демократичній партії здобути низку законодавчих перемог. Зокрема, йдеться про підвищення мінімальної заробітної плати, ухвалення закону про доступне медичне обслуговування за часів тодішнього президента Барака Обами в 2010 році, а також про закони щодо запобігання насильству із застосуванням зброї.

Пелосі також стала першою з високопосадовців США, які за останні 25 років відвідали Тайвань.

Читайте також: Ненсі Пелосі: Політикиня цінностей, принципів і протиріч

Більше публікацій
Більше публікацій 50%
Більше публікацій Статті