Home Статті Німеччина призначила амбасадоркою в Україну Анку Фельдгузен

Німеччина призначила амбасадоркою в Україну Анку Фельдгузен

0
134

Заступниця міністра закордонних справ Олена Зеркаль прийняла копії вірчих грамот від новопризначеної амбасадорки Німеччини в Україні Анки Фельдгузен, повідомляє прес-служба зовнішньополітичного відомства.

Зеркаль відзначила важливу роль Берліна у збереженні суверенітету та територіальної цілісності України, порушеної внаслідок російської агресії, а також у збереженні підтримки міжнародної спільноти нашій країні у протидії агресору.

Заступниця міністра також окремо ознайомила Фельдгузен із підсумками міжнародних судових процесів України проти Росії як агресора й висловила впевненість, що Німеччина продовжуватиме підтримуватиме зусилля України щодо безумовної імплементації Москвою рішень поважних судових інстанцій. Торкаючись енергетичної сфери, Олена Зеркаль відзначила важливість подальшої співпраці з Урядом ФРН задля ефективної імплементації директив Єврокомісії щодо зміцнення енергобезпеки та конкуренції на внутрішньому ринку газу в Євросоюзі.

У свою чергу, Анка Фельдгузен дала високу оцінку стану демократії в Україні, свідченням чого, зокрема є вільні та демократичні виборчі процеси.

Олена Зеркаль побажала амбасадорці ФРН успішної діяльності в Україні й висловила впевненість, що попередній досвід дипломатичної роботи Анки Фельдгузен в нашій державі сприятиме її ефективній роботі.

Тим часом політикиня Ірина Геращенко привітала Анку Фельдгузен і розповіла, що дипломатка гарно володіє українською мовою.

 

Нагадаємо, що вірча грамота вручається дипломатичним представником при першій аудієнції в глави держави. Це документ, за допомогою якого здійснюється акредитація дипломатичного представника. Назва походить від слова «вірити», оскільки основний сенс грамоти — прохання до глави приймаючої держави «вірити всьому тому, що буде говорити» глава дипломатичного представництва.

50%

Більше публікацій
Більше публікацій 50%
Більше публікацій Статті