Головна Статті Новообраний нардеп назвав журналістку «тупою вівцею»

Новообраний нардеп назвав журналістку «тупою вівцею»

0
480

Новообраний депутат від партії Слуга народу Максим Бужанський образив журналістку Ольгу Духнич, назвавши її «тупою вівцею», пише «Новое время».

Так він відреагував на інтерв’ю з Дмитром Разумковим, у якому прозвучало запитання: «Депутатами вашої партії стали Максим Бужанський, що ностальгує за СРСР і часами Віктора Януковича, Ірина Борзова з активним бізнесом в окупованому Криму і ще кілька цілком яскравих особистостей. Ви згодні з ними розділити репутацію партії?».

Бужанський сприйняв згадку про себе в такому контексті як образу.

«Розумію, що деякі колеги занадто стримані, щоб називати речі своїми іменами, тому прийду їм на допомогу», — написав нардеп.

«Чергова тупа вівця, що представляється журналісткою одіозного ЗМІ НВ, в інтерв’ю з представником Слуги народу заявила, що я ностальгую за СРСР і «часами Януковича»… Тупа вівця з одіозного ЗМІ», — заявив новоспечений слуга народу.

Духнич відреагувала на хамство:

«… Відповідати пану Бужанському — це як спроба з’ясувати стосунки з голубом, який нагадив вам на рукав пальто», — написала журналістка.

Вона зазначила, що сподівається на те, що «робота Бужанського як депутата буде продуктивнішою, різноманітнішою і на благо країни», і він вибачиться перед виданням НВ. За словами Ольги, після прочитання того, що написав про неї Бужанський, вона «…усміхнулася і пішла засмагати».

 

Відзначимо, що Макс Бужанський в своїх постах неодноразово заявляв, що голосував за Партію регіонів десять років, що Янукович — хоч і не найвдаліший, але легітимний президент, а «майдан погубив Україну». Що 9 травня — справжнє свято, а 8 травня нікому не потрібне, що порівнювати два тоталітарні режими — Сталіна і Гітлера — значить плювати «на могили батьків», і так далі.

Партія Слуга народу офіційних коментарів із цього приводу не давала.

У коментарях під постом журналіста Антона Швеця депутат від партії Слуга народу Давид Арахамія повідомив, що оцінювати дії своїх однопартійців він буде за результатами їхнього голосування.

«Подивимося як вони голосувати будуть, це і буде справжнім маркером», — написав він.

Більше публікацій
Більше публікацій 50vidsotkiv.org.ua
Більше публікацій Статті