Головна Статті Оксана Сироїд очолила партію «Самопоміч»

Оксана Сироїд очолила партію «Самопоміч»

0
739

Лідеркою партії «Самопоміч» стала колишня заступниця голови Верховної Ради Оксана Сироїд, пише Інтерфакс Україна.

Відповідне рішення ухвалив з’їзд партії «Об’єднання «Самопоміч» у суботу в Києві.

«7 років я віддав керівництву Об’єднанням «Самопоміч». Це були найкращі й найскладніші роки мого життя», – написав у Фейсбуку мер Львова Андрій Садовий, який до цього очолював партію.

Він зазначив, що обрання Сироїд лідеркою партії – «це найкраще, що сьогодні можна побажати всім нам».

Читайте також: Оксана Сироїд: Про президентську вертикаль, олігархічний екстаз, слуг, рабів і триголового змія

Нагадаємо, на позачергових виборах до Верховної Ради 21 липня партія «Самопоміч» не подолала 5-відсоткового бар’єру. У день виборів після оголошення результатів екзит-полу Садовий заявив: «… Не можна бути одночасно мером і лідером партії – це дуже важко. Це я побачив за 5 років. Тому моя робота – я мер Львова, і я думаю, що є такий нормальний демократичний принцип: якщо ти не привів партію до перемоги, то ти маєш подати у відставку, і партія обере нового керівника».

Оксана Сироїд була першою жінкою, яка обійняла посаду заступниці голови Верховної Ради України. Вона є експерткою в таких сферах, як конституційна, судова та адміністративна реформи, реформа прокуратури та кримінальної юстиції, права людини (свобода мирних зібрань), статус державної мови та права національних меншин.

Працюючи у парламенті, заявляла, що ставлення до жінки в парламенті визначається тим, якою є ця жінка. Також запевняла, що не відчувала дискомфорту чи зверхнього ставлення до себе з боку депутатів-чоловіків.

50%

Більше публікацій
Більше публікацій 50%
Більше публікацій Статті