Головна Статті Олена Зеленська отримала нагороду від родини Клінтонів

Олена Зеленська отримала нагороду від родини Клінтонів

1
755

Перша леді України Олена Зеленська отримала нагороду Clinton Global Citizen Award. 

Премію у 2007 році заснували колишній президент США Білл Клінтон, його дружина Гілларі й донька Челсі. Премією відзначають видатних людей, чиє бачення й лідерство стали прикладом для міжнародної спільноти.

Перша леді України наголосила, що розділяє нагороду з усіма українцями та українками.

«Бо сьогодні кожен у моїй країні є відданим лідером. Мати, яка веде дитину до школи, а потім поспішає на роботу після безсонної ночі через повітряну тривогу. Вчитель, який веде урок — часто в бомбосховищі, дистанційно, в небезпеці, але все одно викладає. Рятувальники та лікарі, які поспішають до постраждалих від обстрілів. І мужні чоловіки й жінки, які стоять на передовій, щоб не пустити загарбника до своїх домівок, міст, а також не пустити агресію далі у світ. Це справжні лідери, які взяли на себе відповідальність за своє життя, країну та збереження безпеки у світі. Вони — мої співвітчизники. Дякую їм та від їхнього імені за цю нагороду», — додала Зеленська.

Читайте також: Правозахисниця Галина Скіпальська отримала міжнародну нагороду «Голоси хоробрості»

«Для мене велика честь прийняти нагороду, яку отримували видатні особистості світу. Разом із честю це ще й велика відповідальність. Кажуть, лідер — це той, за ким підеш туди, куди сам не пішов би. Я не впевнена, чи можна це застосувати до мене. Однак мені здається, що моє лідерство полягає в тому, щоб дати людям мужність. Я щиро вірю, що лідерство — це відданість справі. Відданість усім, хто довіряє тобі, тому, що ти робиш», — сказала Олена Зеленська, приймаючи нагороду.