Головна Статті Амбасадоркою України у Фінляндії призначено Ольгу Діброву

Амбасадоркою України у Фінляндії призначено Ольгу Діброву

6
1,064

Президент України Володимир Зеленський призначив Ольгу Діброву Надзвичайним і Повноважним Послом України в Фінляндії. Про це свідчить указ, розміщений на офіційному порталі глави держави.

«Призначити Діброву Ольгу Олександрівну Надзвичайним і Повноважним Послом України у Фінляндській Республіці», —  йдеться у тексті указу.

Ольга Діброва тривалий час працювала офіційною перекладачкою на зустрічах українських президентів з главами інших держав. Мала дві ротації — спершу працювала в Посольстві України в Туреччині як аташе, а потім — як керівниця політичної секції і прессекретарка. Останні п’ять років обіймала посаду директорки Департаменту державного протоколу Міністерства закордонних справ України. 

«Перші 10 років я не виходила з МЗС — так багато роботи було. У Міністерство мене запросили завдяки моїм знанням турецької й англійської мов, я починала з департаменту двостороннього співробітництва й опікувалася відносинами між Україною й Туреччиною. Навантаження було велике, але й робота дуже цікава. Плюс відчуття місії: ти робиш корисну річ для країни. Думаю, щоб працювати дипломаткою, треба певною мірою бути альтруїсткою — віддаватися справі, яку ти вважаєш високою», — розповіла Діброва в інтерв’ю для Vogue UA. 

50%

Більше публікацій
Більше публікацій 50vidsotkiv.org.ua
Більше публікацій Статті