Головна Анонси Онлайн-марафон «Жінка-лідерка в цифровому просторі», 13 грудня

Онлайн-марафон «Жінка-лідерка в цифровому просторі», 13 грудня

1
32

13 грудня 2022 року відбудеться онлайн-марафон «Жінка-лідерка в цифровому просторі».

Метою заходу є посилення спроможності й упевненості жінок у користуванні цифровими пристроями та послугами. Подія триватиме із 12:00 до 16:15.

Охочі зможуть взяти участь в онлайн-трансляціях різних сесій заходу відповідно до програми, а також поспілкуватися наживо під час інтерактивних перерв заходу.

Про що онлайн-марафон?

На події обговорюватимуть такі теми:

  • цифрова грамотність для подолання викликів, спричинених пандемією та війною;
  • лідерство жінок, як цифрових менеджерок громад упродовж війни;
  • опанування різних цифрових навичок;
  • формування базових цифрових навичок жінок, які опинилися у складних життєвих обставинах;
  • навчальні сесії щодо налаштування мобільних пристроїв, пошуку та установки застосунків, використання онлайн-ресурсів для навчання, організація ефективної комунікації, отримання цифрових послуг онлайн;

Структура події передбачає різні активності для взаємодії під час онлайн-сесій, а також можливість ознайомитися із записами та взяти участь у розіграші подарунків за підсумками події.

Докладніше про онлайн-марафон читайте на сайті проєкту.

Трансляція марафону розпочнеться 13 грудня о 12.00 на YouTube. Для перегляду трансляцій реєструватися не потрібно. Усі матеріали та записи доповідей будуть опубліковані на сайті заходу.

Подія відбувається у межах співпраці Google Україна та Міністерства цифрової трансформації України, національного проєкту Дія.Цифрова освіта, структури ООН Жінки у партнерстві з Українською бібліотечною асоціацією за виконання Академією цифрового розвитку й підтримки Міністерства закордонних справ Канади.

Більше публікацій
Більше публікацій 50%
Більше публікацій Анонси