Головна Анонси Онлайн-школа для політикинь і журналістів «Політика + Медіа»: дедлайн 7 липня

Онлайн-школа для політикинь і журналістів «Політика + Медіа»: дедлайн 7 липня

23
1,987

ГО «Інститут розвитку регіональної преси», проєкт «Жінки – 50% успіху України» та кампанія проти сексизму в медіа та політиці «Повага» за підтримки Національного Демократичного Інституту запускають онлайн-Школу «Політика + Медіа»

Мета школи – вдосконалення навичок здорової комунікації та покращення взаємодії між місцевими політикинями та медійницями й медійниками, які працюють із політичною тематикою. 

Викладачі школи – відомі українські тренери та тренерки, практики зі значним професійним вітчизняним та міжнародним досвідом:

  • Олег Хоменок, старший радник з питань медіа в Internews Network, член Комісії з журналістської етики
  • Наталія Процюк, тренерка з комунікацій, політтехнологій, викладачка, наставниця та експертка «Курсу для лідерів», посолка Фонду сім’ї Богдана Гаврилишина у Хмельницькій області
  • Любов Багацька, редакторка нових медіа телеканалу «Настоящее Время»
  • Ніна Кур’ята, медіатренерка, експертка, екс-голова української служби BBC
  • Людмила Панкратова, адвокатеса та медіаюристка ІРРП
  • Ірина Славінська, координаторка гендерних питань кампанії «Повага», продюсерка UA: Радіо Культура
  • Вікторія Кобиляцька, заступниця головної редакторки проєкту «Жінки — 50% успіху України», журналістка
  • Альона Романюк, тренерка з комунікацій, редакторка проєкту «По той бік новин» 

Школа «Політика + Медіа» складається з двох взаємодоповнюючих компонентів – навчання політикинь та політичних журналісток/ів. Відтак до участі запрошуються: 

I) політичні лідерки та громадські діячки, які планують балотуватися на місцевих виборах 2020, хочуть навчитися або вдосконалити свої вміння створювати інформаційні приводи, ефективно комунікувати з медіа, давати інтерв’ю, знайти й створити свій унікальний образ політикині.

II) журналісти та журналістки, які працюють в локальних та регіональних медіа, дотримуються стандартів професії та працюють з політичною тематикою, прагнуть удосконалити свій фаховий рівень висвітлення виборчого процесу — навички пошуку та аналізу інформації про кандидатів/ок та партій до, під час та після місцевих виборів, створення унікальнальних гендерно чутливих матеріалів про жіноче лідерство, успішно інтерв’ювати політиків та політикинь, сторітелінгу в журналістиці. 

Розклад та програма навчання:

для ПОЛІТИКИНЬ тут

для ЖУРНАЛІСТІВ тут 

Для участі заповніть, будь ласка, анкету.

Анкета для участі ПОЛІТИКИНЬ тут 

Анкета для участі ЖУРНАЛІСТІВ тут.

Дедлайн подачі анкети до 15:00 год  7 липня (2020) 

За час навчання у школі «Політика + Медіа» (онлайн-інтенсив із 13 по 24 липня, а також консультаційний супровід для закріплення здобутих знань і навичок): 

I) політикині сформулюють власне ключове повідомлення, підготують комунікаційну стратегію, медіа-план, контент-план, інформаційний пакет, створять власний, унікальний образ політикині у соцмережах, підготують графічний та відеоконтент для своїх соцмереж, підготуються та гідно дадуть інтерв’ю в медіа, дізнаються про способи юридичного захисту своїх прав у разі порушення журналіст(к)ами етики і стандартів, а також зрозуміють, як ефективно реагувати на політичні «вкиди», фейки й маніпуляції. 

II) журналісти та журналістки підготують щонайменше три професійні журналістські матеріали – профайли кандидатки/кандидата у депутати чи аналітичну статтю щодо програм партій в частині дотримання гендерних квот та/або гендерної рівності; гендерно чутливий, збалансований матеріал на актуальну політичну тематику; а також інтерв’ю з політикинею або громадською діячкою, яка буде балотуватися на найближчий виборах у місцеву владу. Найкращі інтерв’ю ГО «ІРРП» розмістить на власному сайті та ресурсах кампанії проти сексизму в медіа та політиці «Повага» та проєкту «Жінки – це 50% успіху України» (за вибором та рішенням редакції).

Форма навчання – онлайн, платформа ZOOM.

Мова навчання – українська. 

Необхідна техніка – стабільний інтернет, ноутбук, комп’ютер або планшет. 

Участь безкоштовна

Кількість учасниць та учасників обмежена ми оберемо для навчання по 10 учасниць/ків для (I) групи політикинь та (II) групи журналісток/ів.  

Учасники зобов`язуються бути присутніми та брати активну участь протягом усіх днів школи і виконувати практичні завдання. 

Після завершення навчання всі учасниці та учасники отримають Сертифікат про закінчення школи «Політика + Медіа»

* Обрані кандидати та кандидатки отримають запрошення 9 липня (2020) на електронну скриньку. 

** З питань школи «Політика + Медіа» звертайтеся на v.lisovyk@gamil.com або телефоном +38-050-241-8386.

50%

Більше публікацій
Більше публікацій 50vidsotkiv.org.ua
Більше публікацій Анонси